Bina, Fabrika, Hastane veya Otel YIKIMI FİRMASI

 • Kentsel iyileştirme veya betonarme ve çelik yapı, konut, fabrika veya mühendislik yapılarının çeşitli yöntemlerle söküm ve yıkım işlerini ifade eder. ve yapının yapı ve durumunun kontrolü hızlandırılmış, belirlenen yönteme göre yıkım faaliyeti gerçekleştirilmiştir.

 • Türkiye’nin önde gelen inşaat ve kurumsal şirketlerı içinde ağaoğlu, sinpaş, emlak mesken, tekfen, botaş, i̇bb, star şeklinde çoğu firmayla ortak projelere imza attık. şirketlerın inşaat sektörü alanında topyekün bina yıkımı, kiralık yerkazar, kiralık kepçe vb. Makine gereksinimlarını çözümler ürettik.

Bina yıkım hizmeti

Avrasya Dönüşüm olarak Tüm Yıkım Hizmetlerinizi itina ile yapıyoruz.


Bina Yıkımı Hafriyat

Avrasya Hurda Dönüşüm felaket olarak; i̇nşaat sektörünün her vakit ihtiyaç duyduğu mevcut eski binanın yıkılması işlemini profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımız ile sorunsuz bir şekilde sağlamaktayız.

; bina yıkımlarında yüksek erişimli makine metoduyla felaket işlemlerini gerçekleştirir. Bina yıkım işleri risk grubu yüksek inşaat çalışmalarından olup, iyi planlama dikkatli hesaplama ve özenli çalışma gerektirmektedir. Bu mevzuda uzman ve tecrübeli kadromuz, geniş makine parkurumuz ile hizmetinizdeyiz.

Başta i̇stanbul ili olmak üzere, türkiye'nin birfazlaca ilinde bina yıkım, eski fabrika yıkımı, eski cami yıkımı, duvar felaketı, hafriyat çalışmalarını yürütmekteyiz.

Katliam yıkım sonrası ortaya çıkan moloz ve inşaat yıkıntı atıkları, moloz ve hafriyat toprağının, duruma nazaran çuvallı veya çuvalsız olarak ve çevreyi rahatsız etmeden, pak ve profesyonel bir şekilde alıp moloz döküm sahasına nakliyesini gerçekleştiriyoruz.

Avrasya yıkım; bina yıkımı faaliyetlerinde çevreye verilen rahatsızlığı en minimum seviyeye indirerek, özellikle depreme dayanıksız binalarda yükün azaltılması tadilatı yada yenilenme çalışmalarını büyük bir hassasiyetle iş eminği neticesinde ustalaşmış ekibi ile sağlayabilmektedir.

Bina Yıkımı Hafriyat Hizmeti
İnşaat Kentsel dönüşüm hizmetleri

Kentsel dönüşüm kapsamı; 6306 önemli afet korku altındaki alanların dönüştürülmesi ile alakalı kanun kapsamında, riskli yapı tespit süreci ile; veya kanuna ait bu periyodu işletmeksizin meri plan şartları doğrultusunda gerçekleşmiş olan i̇nşaat Kentsel dönüşüm olarak adlandırılmaktadır.

Bu tip dönüşümde en temel eksen; kanun kapsamında riskli yapı veya riskli alan tespit dönemini müteakip uygulama alanında bulunup hak sahiplerini kanunda yer almış avantajlardan yararlandırmak sureti ile dönüşümün gerçekleşmesidir.

Tadilat güçlendirme; bina güçlendirme işlemi ihtisas isteyen konular içinde yer alır. Doğru ekipmanların doğru bir biçimde kullanılması neticesinde apartmanınızın dayanıklı olmasını sağlayabilirsiniz.

Avrasya yıkım olarak; İstanbul’un tüm bölgelerine özel bir tadilat çalışmaları yapıyoruz ve bu hizmet içeriğini de işinde uzman kadroyla sunuyoruz. Bina tadilat işlemlerinde gereken iş güvenilirği göz önüne alınarak bir çalışma yapılır.

Avrasya yıkım, bu çalışma sayesinde muamele daha kısa bir süre içinde bitirilerek binanızı size teslim ediyor. Bina güçlendirme ve tadilat işlemleri için hizmet almak isterseniz kurumsal müşterilerimize hizmetleri ulaşım sağlayarak destek alabilirsiniz.

Güçlendirme işlemlerinde kullanılacak olan bütün donanımı ve ekipmanlara en yeni teknolojik makinelerle hizmetimizi veriyoruz.

İstanbul Bina yıkım
Hafriyat atım, nakliye ve nakliyecilik hizmetleri

Hafriyat atım, alım, nakliye ve nakliyat işleri zamanında muntazam yapılması ihtiyaç duyulan önemli işlerdir. Bu sayede müşterilerimizin işlerini doğru bir halde zamanında bitirmek için gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Hafriyat hizmetlerindeki önemli hususlar; hız, itimat ve kaliteyi ön planda tutuyoruz. Geniş makine parkımız ve deneyimli teknik kadromuzla her türlü hafriyat işlerine kısa müddette çözüm üretmekteyiz.

Hafriyat atım sahası ve fiyatlandırma şekli
 • Kazı yapılacak sahanın jeolojik yapısının incelenmesi ve malzemenin taşınacağı mesafenin hesaplanmasının peşinden işinize en doğru fiyat ve en uygun zaman aralığını belirleyerek vakitında teslimat garantisi veriyoruz.

 • Yüksek adette tüm teknik gereksinimlere müsait makine parkımız ve uzman personelimiz ile her efsunklükteki hafriyat ve nakliye işlerinize en hızlı şekilde çözüm üretiyor. Zor arazi şartlarında dahi hafriyat işleriniz yapılırken, her koşulda memnuniyetinizi ön planda tutarak, size taahhüt ettiğimiz tarihte işlerimizi teslim etmek Avrasya felaketın en önemli kurallarından biridir.

Başlıca hafriyat atım hizmetlerimiz şöyle;
 • Hafriyat toprağı; arazideki inşaat kazısı ile ortaya çıkan toprakları nakletme. İnşaat atıkları: bina, site, iş yeri, tesis, yapınak, köprü, okul, hastane, yol vb. Imalı ile birlikte çıkan atıklar.

 • Yıkıntı atıkları: bina, site, iş yeri, tesis, yapınak, köprü, okul, hastane, yol vb. Yapıların tadilatı, yenilenmesi, yıkımı ya da afet sebepli çıkan yıkıntı ve atıklar.

 • Tehlikeli inşaat ve yıkıntı atıkları: i̇nşaat ve yıkıntı atıkları içerisindeki asbest, kurşun, florasan, kimyasal madde, zararlı madde, boya, vb. Tehlikeli atıklar.

 • Uzman kadromuz ve son teknoloji makine parkımız ile sizlere hizmet vermek için devamlı hazırız.

Bina Yıkımı Hafriyat Hizmetimiz
İnşaat & bina felaket hizmetleri

Avrasya bina inşaat felaket firmamız tarafınca müşterilerimiz için her türlü bina, inşaat felaketında sorunsuz bir halde temiz bir iş bitimi sağlayarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktadır.

Avrasya felaket firmamızın, uzman takım ekibi sayesinde gelişmiş iş makineleri kullanarak yıkılmasını dilediğiniz binaların bina yıkımını hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir. Bina felaket işleminde çevreye en az zarar vererek pak ve güvenilir bir iş bitimi sağlanır.

Ülkemizde ve dünya da inşaat yatırımları her dönem olduğu benzer biçimde artarak devam etmektedir. Gelişen teknoloji, çaşama dostu malzeme ve uygulamalar, çok yüksek katlı lüks yapılar gibi bir çok etkili bu dönemi hızlandırmaktadır.

Kullanım ömrünü tamamlamış eski-metruk yapılarda yerlerini, yeni ve uygar binalara bırakmaktadır. özellikle 2000’li yıllarda ülkemizde değişen inşaat yönetmelikleri sayesinde yüksek katlı yapılarda nitelik ve standartların iyileştirilmesi sağlanmıştır.

2012 yılında süregelen kentsel dönüşüm çalışmaları ile hasarlı eski binaların yıkılması sağlanarak daha konforlu, yeni ve çağdaş yapılarla ömür kalitesinin de yükselmesi sağlanmıştır.

Bina-i̇nşaat felaketı i̇çin yapılması gerekenler şöyle;
 • Felaket işlemleri başlamadan önce yıkım ruhsatı hazırlanmalıdır. Yıkım ruhsatı içinde, yapı sahibinin yıkılacak yapının tahliye edildiğine, elektrik, su ve organik gaz hizmetlerinin kapatılmış olduğuna dair resmi evraklar bulunur.

 • Ayrıca, felaket işlemleri için ilgili kurumlarca alınan izinler ile tekrar bu kurumlarca belirlenen yıkımın şekli ve muhtevası bilgileri yer alır. Yıkım planında ise hangi yıkım tekniğinin kullanılacağı, hangi güvenlik tedbirlerinin alınacağı ve kimlerin görevli olduğu, felaket sonrası ortaya çıkacak inşaat atıklarının iyi mi taşınacağı veya değerlendirileceği gibi konuların bilgilerina dair belgeler yer almakta olup, bu belgeler felaket ruhsatının ekine konur.

Harfiyat temizleme ve düzenleme hizmeti

İstanbul Bina Yıkım Hizmeti

Ücretsiz keşif hizmetimiz ile yerinizde hizmet veriyoruz.

Duvar kırım & bina yıkım hizmetleri

İstanbul'da faaliyet göstermekte olan Avrasya yıkım firmamız çeşitli bina felaket ve hafriyat kaldırma işlerinde minik iş makineleriyle kompresörle yıkım, kesme veya delme yöntemiyle yıkım benzer biçimde konusunda uzman ekipleriyle müşterilerine hizmet vermektedir.

Duvar yıkım işleri uzmanlık isteyen bir alandır. Konusunda uzman ekibimiz ve ekipmanlarımız ile irili ufaklı her türlü duvar felaket işinizi yapmak için hazırız.

İstanbul'da duvar yıkım katliam işleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ev duvarı, fabrika duvarı, gecekondu duvarı, bahçe duvarı, vb. Mekanların duvar yıkımları için size yardımcı oluyoruz.

Büyük iş makinelerinin giremediği yerlerin yıkımını mini ekskavatör, hiltili ve kompresörlü ekipmanlarımızla sorunsuz ve hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz. İş kütlesinin büyüklüğünü gözetmeksizin her türlü felaket işlerinize hizmet veriyoruz. çıkan moloz hafriyatlarının atımını yaparak ek olarak temiz ve emin şekilde alanınızı teslim ediyoruz.

Moloz atma, nakliye ve nakliyat hizmetleri

Moloz atımı işi genel olarak tanımlanırsa inşaat çalışmaları veya bir yerde yapılan tadilat çalışmaları cevabında oluşan taş, toprak ve yıkık beton enkazı gibi atık maddelerin bir ortamdan uzaklaştırılmasıdır.

Yönetmelikle aleniça belirlenmiş teknik ve idari kapsamdan hareketle inşaat veya tadilat sonucu oluşan atıkların bulunmuş olduğu ortamdan uzaklaştırılması gerekir. Genel saygınlıkıyla atıklar geçici olarak toplanır, muhafaza edilir, göç eder, mümkünse geri kazanmıştırrılır ve en sonucunda bertaraf edilir. Bu noktada moloz atma ve hafriyat taşıma hizmetine ihtiyaç duyulur.

Molozların muayyen bir alanda toplanması gerekmektedir. Bu konum belediyelerin testünde yürütülen bir çalışma olduğu için belirlenmiş olan mevzuatın uygulanması da belediyeler tarafınca yapılmaktadır.

Moloz genel tarif olarak; ancak taş, toprak benzer biçimde işe yaramayan maddeleri kapsar fakat bazı durumlarda bir felaket işlemi daha sonra oluşabilen enkazdaki çöp ve benzeri katı atık maddelerini de kapsar.

Moloz atımı olmaz ise ortamdaki işe yaramaz maddeler çalışma koşullarını zorlaştırabilecekleri benzer biçimde sağlık açısından da çevreye zarar verebilir.

Avrasya yıkım olarak; tecrübeli personelimiz ve geniş makine parkurumuz sayesinde çevreye zarar vermeden olabildiğince kısa sürede vasıtalarımızla moloz nakliyesi sağlanır.

İnşaat çaşama tertip hizmetleri

İnşaat çaşama düzenlemesi; i̇nşaat yapı ya da yapı çevresinin, altyapının projenin oluşturulma, montaj işlemidir. Büyük ölçekli inşaatlar kapsamlı birfazlaca görevler içerir. Bu şuurle inşaat çalışmalarımız temelden çatıya mühendislik hizmeti düzeyindedir.

İnşaat çalışmalarında; belli bir bölgedeki bina, altyapı, havaalanı, baraj şeklinde geniş anlamda yapı yada yapı çevresinin oluşturulma aşamalarını dikkatle yaparız. İnşaat aslına bakarsak bir çok işin aynı anda yürütüldüğü bir müddetçtir. Normalde iş, kurmacam mühendisi, proje mimarı, inşaat mühendisi, mimar, peyzaj mimarı, iç mimar tarafından denetlenir, ve tüm işler proje yöneticisi tarafınca yönetilir.

İnşaat çevre düzenlemesi, her durumda bilinen anlamda bina yapımı anlamına gelmemektedir. Bina, yapı inşaatının yalnızca bir alt derslikını teşkil etmektedir. Toplumların bireysel gündelik gereksinimlarının yanında tekrar toplumsal refahı arttıracak birçok tesis ve tesislendirme inşaatın kapsamında yer alır. Barajlar, su depoları, kanallar, açık ve kapalı su hatları, kaldırım taşları, altyapı, çaşama düzenlemeleri (peyzaj mimarlığı), karayolları, demiryolları, havaalanları, meydanlar, parklar, toplumsal donatılar gibi insanlığa hizmette kullanılan tesisler belli hizmet dönemleri için inşa edilirler.Mimarlık, inşaat mühendisliği, peyzaj mimarlığı, iç mimarlık projeleri, çalışmaları içinde inşaat önemli bir yer verilmiştir.

Avrasya yıkım i̇nşaat çaşama düzen çalışmalarının tümünü mühendislik mimarlık ve kurmacam çerçevesinde ele alır. Kaliteli malzeme kullanmanın yanında yapılan iş kullananların rahatlığını da düşünülerek hesaplanır. Safha düzenleme ile ilgili bütün çalışmalarınız için hemen bize ulaşın.

Yapınak yıkım ve söküm hizmetleri

Bina yıkım ve yapınak yıkımı son derece kompleks ve meşakkatli bir alan; ciddi iş disiplini, edinim, sistematik çalışma ve duyarlılık talep eder. Aynı zamanda diğer yıkım çalışmalarına göre birazcık daha uzun müddette gerçekleştirilir.Planlamadan yıkıma, malzemelerin çıkarılmasından geri dönüşüme geniş tabanlı bir dönemi beraberinde getirir.

Türkiye’nin yapınak felaket uzmanı Avrasya yıkım firması, fabrika yıkım projelerini gerçekleştirirken hem de ustalaşmış iş gücü, yüksek teknolojiye haiz her ölçekteki araç ve makineleri ile sürprizlere yer bırakmaz.

Avrasya felaket; inşaat fabrika inşaat hizmetleriyle müşterilerinin gereksinimlarına proje çerçevesinde kalıcı çözümler sunmaktadır.

Her türlü yapınak inşaatı, yapınak tasarlama, yapınak tadilatı, ofis bölmeleri ve işletmeniz için yapacağınız inşaatın her türlü tamamlayıcı inşaat faaliyetlerini kusursuzca yerine getirmekteyiz.

Tadilat yapmak istediğiniz iş yerinizin mimari yapısını bozmadan, güçlendirme, çelik konstrüksiyon zemin şap yenileme, duvar bölmelerinin yapısının yenilenmesi vb şeklinde uygulamalarla tadilat yaparak işletmeyi lüzumlu altyapıya ve teknolojiye uygun hale getiriyoruz.

İşlerinizi titizlikle yerine getiren Avrasya felaket i̇nşaat tecrübesi ve uzman ekibiyle başarı ile tamamladıği biroldukca projeyi referans izah edebilir.

Avrasya felaket olarak; ustalaşmış ekibimizle birlikte fabrika yıkımları beton vinçleri, kesiciler, felaket topu, kırıcılar, ekskavatörler (sert betonu kırmak için kullanılır), işleme makasları ve ağır makinelerin kullanımını lüzumlu kılabilir. Büyük ekipman operatörlerinin de aralarında bulunduğu kapsamlı bir takım çalışması laf konusudur.

Bütün bu detaylı süreçlerde özen, teknik mühendislik, uzmanlık ve tecrübe eğer olmazsa olmazlardır. Avrasya yıkım, sahip olduğu teknoloji, disiplin, deneyimli takım ve tecrübesi ile hangi efsunklükte olursa olsun fabrika yıkım alanında türkiye’nin önder çözüm ortakları arasındadır.

Yıllık 150 Bin binayı tekrar kazandırıyoruz

150Bin

Kentsel Dönüşüm

%100.0

Müşteri Memnuniyeti

Bina yıkım Hizmetimiz

Bina yıkımı genelde her tür faaliyetlerin yapılması yada herhangi bir sebeple felaket işlemleri yapılır. Binaların felaketı, yapıların parçalara ayrılması ve ortaya çıkan enkazlarin tahliye işlemlerinden meydana gelir. Bina yıkımları her tür bina yıkımlarını kapsar.

Bina yıkım hizmeti bir tık yakında
 • Bir semtte bulunan eski dayanıksız evlerin yıkılması, gecekonduların veya bazı yerlerin inşaatları yıkım sonucuyla parçalanarak yıkılır. Bu tür eski, hasara uğramış binaların, evlerin ve risk taşıyan yerlerin yıkılarak çevresel korumanın önünü açar. Bunun dışında evlerinde yaptıkları tadilatlar, evlerini yıkıp tekrar yaptırmak isteyenlerin, yıktırmak için hasarlı bina felaketı kararı çıkarmaları gereklidir. Bu tür işlemler için bina yıkım şirketlerı yetkililerini arayarak malumat edinebilirsiniz.

 • Bir semtte bulunan eski dayanıksız evlerin yıkılması, gecekonduların yada bazı yerlerin inşaatları felaket kararıyla parçalanarak yıkılır. Bu tür eski, hasara uğramış binaların, evlerin ve risk taşıyan yerlerin yıkılarak çevresel korumanın önünü açar. Bunun dışında evlerinde yaptıkları tadilatlar, evlerini yıkıp yeniden yaptırmak isteyenlerin, yıktırmak için hasarlı bina yıkımı kararı çıkarmaları gereklidir. Bu tür işlemler için bina yıkım firmaları yetkililerini arayarak bilgi edinebilirsiniz.

 • Yıkım işlerinin sıkıntılığu karşısında yapınak felaket firmaları profesyonel ekipler ile iş güvenilirği kurallarına uyarak, şahsi koruyucu donanımlarını eksiksiz bir halde kullanarak işlerine adım atar. Bunun dışında yıkı için lüzumlu olan iş makinelerinin de bakımlarının periyodik olarak yapıldığını söylemek isteriz. Her mevzuda profesyonelce işini yaparak, çevreye rahatsızlık vermeden, hızlı, ekonomik ve ustalaşmış ekipleriyle sizin çağrılarınıza hazır haldedir.

Her Yıl

+150 Bin

Binanın geri dönüşümüne katkı sağlıyoruz.

(2020~2021) 25.39% oranında artış.


 • İstanbul başta olmak üzere Türkiye üzerinden %65 oranında dönüşüme olanak sağlayan Tek ve Lider Firmayız.

 • En çok dönüşüme sunduğumuz Bina Yıkım, Fabrika yıkım hizmetimiz ile ile 2022 yılı içinde Türkiye'de Lider olma yolunda devam ediyoruz.

87 TON

Dönüşümde 2021 ile 2022 arasında büyüme sağlayan Lider Firma olduk

istanbul hurda
istanbul dönüşüm


Hemen Teklif alın!
Uzaman kadromuz tarafından sizlere en iyi hizmet vermek için bekliyor..

WhatsApp

+90 539 419 40 55