Her nevi Hurda\Alım Satım
Avrasya Hurda'da!

Her türlü Demir, Bakır, Bina Fabrika Tesis Yıkımı, İkinci El Endüstriyel Lokanta Malzemeleri, İkinci El Konteyner Alım Satım, Çelik Çatı Sökümü İkinci El Sandviç Panel ve bir çok Hurda çeşitlerini anında nakit alıyoruz.

  Hemen Ara      WhatsApp İletişim

 • Anında Nakit Ödeme

 • Yerinde Ücretsiz Keşif


Yıllardır edindiğimiz tecrübemiz ile hurda alım satımında ustalaşmış hizmet sunuyoruz. İster kurumsal, talep eder bireysel hurdacı ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz.

Yıllık 700K Ton Hurda Dönüşümümüz ile Lider Konumdayız

700K Ton

Hurda Dönüşümü

%100.0

Müşteri Memnuniyeti

En iyi fiyata hurda alımı
Avrasya Hurda Dönüşüm

Hurda Alım Satım

 • Hurda alımı ve satışı, tüketiciler ve çizikler tarafından yetiştirilen bir meslektir.

 • Birçok metalin değerli olması nedeniyle tüketicileri hurda satmaya teşvik ederler. Bu çok yönlü ve değerli metaller birçok kişi tarafından hurdacılara satılmaktadır.

 • Bu hurda türleri başlıca; Bakır, demir, alüminyum, sarı, kablo, çelik, krom vb. Gibi birçok endüstri ve alanda kullanılan bu metaller geri dönüştürülebilir 0.

 • Geri dönüşümü meydana getirilen hurdalar ise ondan sonra sektörel gereksinimler doğrultusunda ham madde olarak piyasaya sürülmektedir. Bu döngü ile ülkemize büyük orana varan miktarda enerji tasarrufu sağlamaktadır.

 • Topladığınız hurda var mı? İstanbul'da hurdacı mı arıyorsunuz? Avrasya Hurda ve Geri Dönüşüm olarak hizmetinizdeyiz. Her yıl 700 milyon ton hurda geri dönüştürülse de bu tonajı artırmak geleceğimize yapılan bir yatırımdır.Hurda fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

İstanbul Hurda Alım Satım Hakkında

İstanbul hurda alım satımı konusunda birfazlaca hurdacıya ve birçok sektöre ev sahipliği yapmaktadır. Bu sebepnle biroldukça sektörde olduğu şeklinde hurdacılık sektörününde kalbi konumundadır.
Hurda alım satımı meydana getiren biroldukça hurdacı firması bulunmakla birlikte mertsan hurda ve geri dönüşüm olarak sektörde 20 yıllık bir geçmişe sahibiz. Tüm hurdacı ihtiyaçlarınız için i̇stanbul içinde bütün ilçelerden adresten hurda alımı yapmaktayız.İstanbul Hurdacısı Olarak Hangi Hurda tiplerini Alıyoruz?

İstanbul hurdacı firması olarak biroldukça hurda çeşidinin alımını yapmaktayız. Ama önceliğimiz değerli olan hurda metallerdir. Hurda metallerin geri dönüştürülmesi hem ülke ekonomisine katkı sağlamakta hemde daha pak bir tabiat için gerekmektedir.


 1. Hurda Bakır
Bakır hurdasının alımını daha çok atölyelerden ve elektrik-elektronik şeklinde sektörlerden yapmaktayız. Tekrar biroldukça farklı sektörden ve tüketici ürünleri olarak atıl duruma geçen hurda bakırları değerinde alıyoruz.
 1. Hurda Demir
Yer kürede en yaygın 4. Element olan hurda demir alımını ise daha fazla şantiye sahalarından ve inşaat alanlarından yapmaktayız. Yangın merdiveni, kalorifer kazanı ve daha birçok formda bulunan çeşitli hurda demirlerin alımınıda yapıyoruz.
 1. Sarı Hurdası
Sarı hurdası %33 nispetında çinko içeren alaşımlar için kullanılan amerikan terimidir. Mutfak ve banyo malzemelerinde sıkça kullanılan sarı hurdasını satmak için firmamızdan fiyat alabilirsiniz.
 1. Hurda Krom
Fransız kimyager Louis-nicolas Vauquelin tarafınca bir kurşun filizinin arasında keşfedilen krom bugün birfazlaca kullanım alanına haizdir. Paslanma yapmadığı için diğer adı paslanmaz olan krom biroldukca kullanım alanına sahiptir. İstanbul hurdacı olarak bütün hurda krom çeşitlerinin alımını yapmaktayız.
 1. Hurda alüminyum
Hurda alüminyum ise doğada bulunan en yaygın 3. Elementtir. Birfazlaca kullanım alanına haiz olan alüminyum kayıpsız geri dönüşümü yapılabilen bir elementtir. Hurda alüminyumun geri dönüşüm işleminde ise %95 oranında enerji tasarrufu sağlanabilmektedir.

Tüm Diğer Hizmetlerimiz

Bina Yıkım Hizmeti

Katliam felaket işleri istanbul firması olarak tüm katliam yıkım işlerinizde sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Pak çalışan firmamızın yıkım kırım ekibi verdiği hizmetlerde ortaya çıkan molozları da temizlemektedir. Bina felaket katliam işlerinde ortaya çıkan molozlar çuvallı ve çuvalsız olarak toplanmakta ve uygun moloz atma ücreti ile atılmaktadır. Duvar yıkım ustası olan ekibimiz yıkım işlemlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Katliam ve felaket işlemleri tadilat ve yeni yapılar için ön hazırlık işlemleridir. Bu nedenle ön hazırlığın doğru bir şekilde yapılması icap eder. Ek olarak katliam ve yıkımdan ortaya çıkan atıklarında doğru bir şekilde imha edilmesi gerekmektedir. Firmamızdan felaket kırım hizmeti almak için tek yapmanız gereken telefon aracılığı ile bizlere ulaşmaktır.

istanbul hurda alım satım
Dönüşüm malzemler karşılıgında ücretsiz bina yıkım hizmetimiz
Avrasya Hurda Bina Yıkım

Bina Yıkım Hizmeti

 • İnşaat duvar felaketı işlemlerinde ve bina yıkım işlemleri için bizi tercih etmeniz niteliğinde felaket ve moloz atım işlemlerini tek bir elden yapmış oldurma imkanına haiz olacaksınız. Firmamız şeklinde hem kırım işi yapanlar bununla beraber moloz atımı yapanları bulmak zor olabilir. Birleştirdiğimiz bu hizmetler sayesinde tek seferde

 • Hem kırım bununla beraber moloz atımını yaptırabilirsiniz. çok müsait olan firmamızın moloz nakliyat fiyatları sektörde hizmet veren tüm firmaları
  Geride bırakmaktadır. İstediğiniz zaman bize ulaşarak en müsait fiyatlarla molozları attırabilirsiniz. Moloz atım yönetmeliği gereğince belirtilen şartlarda meydana getirilen moloz atım işlemleri yardımıyla çevreye minimum zararlı olacak şekilde molozlarınızdan kurtulabilirsiniz.

İstanbul Bina Yıkım

Bina felaketı, binaların usulüne müsait şekilde, çevreye ve insanlara zarar vermeden, teknik kurallara riayet edilerek yıkılması işlemidir. ülkemizde biroldukca firma bu işleri yürütmektedir. İlgili bakanlık tarafınca kendisine felaket ruhsatı verilen şirketler tarafınca yapılması zorunludur. Yetkili şirketlerın çalışanı biroldukça eğitimden geçerek felaket işlerinin kazasız tamamlanmasını sağlamaktadır. Bundan dolayı tüm felaket işlerinizin ruhsata sahip firmalara verilmesine özen gösteriniz. Alanında uzmanlaşmış ekibiyle firmamız her türlü felaket işinizi üstlenmektedir.
Lüzumlu onaylar ve izinler alındıktan sonrasında yapılan yıkımlarda çevrede yaşayanlar bilgilendirilir. Olası riskler ifade edilir ve emniyet önlemleri alındıktan sonrasında yıkıma başlanır. Yetkisiz hiç kimsenin alana yaklaşılmasına izin verilmemelidir. Alanında eğitimli personel ve uzman mühendisler tarafından yürütülen zamanç binanın zayıflatılması, kolonların müsait yerlerden kırılması ve binanın çevreye zarar vermeden olduğu yerde yıkılması aşamalarından doğar.

Anında Keşif Hizmeti
 • Bina yıkımı için İstanbul ve Diğer bölgelerde anında keşif hizmeti sadece Avrasya Hurda'da

İstanbul içi Bina Yıkım İşleri Fiyatları

28%

Her ay Bina Yıkım oranımız

Türkiye'nin en çok hizmet veren firması olarak hizmet vermekten gurur duyarız.

54%

Ücretiz Keşif Oranımız

Ayın En çok hizmet veren firması Avrasya Hurdacı olarak gurur duyuyoruz.

36%

Dönüşüm Oranımız

Her ay düzenli olarak dönüşüme teşvik vermekten gurur duyuyoruz.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Avrasya Hurda olarak size en iyi hizmet verme garantimiz ile her an yanınızdayız.

Hemen Ara
İstanbul Hurdacı