Hurda Alım Hizmetimiz

Geri dönüşümde çok önemli bir yere sahip olan Hurda metal hakkında aklınıza gelebilecek her şeyi sizler için topladık. Hurda; ev çağında kullanılan metal parçaları, yapı malzemeleri veya makineler olarak üretilen geri dönüştürülebilir malzemedir. Atığın aksine, Hurdanın parasal değeri vardır.

Avrasya Hurda

 • Hurdacı firmamız, türkiye'nin en efsunk Hurda alım-satım firmasıdır. İstanbul Hurdacıda değerlenen Hurdalar demir, bakır, alüminyum, soyma bakır ve kablo gibi bir çk Hurda çeşitleridir. İstanbul merkezli Hurdacı firmamız, insan ilişkilerine saygılı yapısı, evrensel iş etiği kurallarına riaayet eden, ve dürüstlük ilkesini benimsemesi ile satın alan ilişkilerini ön planda tutan yapıya haizdir. İstanbul Hurdacı olarak en aktüel Hurda alım satım fiyatları sunuyoruz.Hurda


 • İstanbul tüm semtlerinden anında nakit ödeme hurda alım

 • Hurda alım satım işlemlerinde Hurdanın miktarı ve türü Hurdanın fiyatına etki etmektedir. Bu kriterlere ek olarak, Hurdacı şirketinın bulunmuş olduğu durum da Hurdanızın fiyatına tesir eder. çünkü, Hurda alım satım işlemi gerçekleştirmeden önce bu unsurlara dikkat etmeniz icap eder. Bir Hurdacı firması ile anlaşmadan önce, Hurdacının konumuna dikkat etmelisiniz. şayet şehir dışından bir Hurdacı ile anlaşırsanız, Hurda fiyatında efsunk bir artış olabilir. çünkü, i̇stanbul içi en yakın Hurdacı ile anlaşmanız tavsiye edilir. Bulunduğunuz konuma yakın Hurdacı firması ile anlaşmak iş süresini de kısaltmış olacaktır. Bu sayede, hem zamandan bununla birlikte maddi açıdan tasarruf edebilirsiniz. İstanbul Hurdacı olarak firmamız, özelde i̇stanbul, genel anlamda tüm türkiye'ye hizmet vermektedir. Siz de Hurdalarınızı bizimle geri dönüşüme kazanmıştırrın. Bütün Hurdalarınızı %100 fabrika fiyatı üzerinden değerlendiriyor, yerinden nakit ödeme ile alıyoruz.

İstanbul Hurdacı firması

 • İstanbul ve İstanbula Çevre illerinde size en yakın Hurdacıyız. Uzman ekiplerimize ulaşarak anlık Hurda tutarlarına erişim sağlayabilirsiniz. Dilerseniz adresinize gelmiş olarak Hurdanızı değerlendirebiliriz. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan i̇stanbul Hurdacı firmasına ulaşmak.

  Hemen Ara      WhatsApp İletişim


İstanbul Hurdacı firması
 • İstanbul Hurdacı firmamız eski metal malzemelerin geri dönüşümünü sağlamak için ve metallerden yeni ürünlerin elde edilmesi için hizmet verir. Hurda malzemelerin sanayide işlenerek tekrar kullanılabilir hale getirilmesi hem ülke ekonomisi bununla birlikte eldeki kaynakların iyi bir halde kullanılması açısından son derece önemlidir.
  İstanbul Hurdacı firmamız, evlerde ve iş yerlerinde kullanım ömrünü tamamlayan ve bazı özelliklerini yitiren ürünleri satın alarak geri dönüşüm tesislerine verir. Bu sayede geri dönüşüm açısından büyük bir kazanım elde edilir. İstanbul Hurdacı firması krom, demir, kurşun, akü, plastik malzemeler, alüminyum, çinko, bakır şeklinde Hurdaları satın alarak bu ürünlerin geri dönüşüme kazandırılmasını sağlar.

Hurdacılık

 • Hurda niteliği taşıyan ve artık kullanılamayan ürünleri satın alarak geri dönüşümünü yapan kişilere, Hurdacılık işi ile ugraşıyor kısaca Hurdacı denir. Bu sayede ülke ekonomisi açısından da efsunk bir kazanım ettirirler. Atıl durumdaki metaller çöplere gitmek yerine yine kullanılabilir bir hal alır.Hurdacılık
  Hurda durumundaki malzemelerin kısa sürelerde toplanıp dönüştürülmesi Hurdacılık açısından son derece önemlidir. Camianın da bu bilinç içerisinde olması icap eder. Böyle ekonomi açısından da oldukca önemli bir adım atılmış olur. Hurdacı firmamız i̇stanbul civarındaki bütün Hurdaların toplanıp geri dönüşüm tesislerine iletimini sağlar. Bunun için firmamız ile mesajşime geçmeniz mümkündür.

En yakın Hurda


  İstanbul tüm semtlerinden anında nakit ödeme hurda alım

 • Endüstriyel alanlarda üretim meydana getiren tesislerde kullanılmayacak durumdaki makine, elektronik motor, konteyner Hurdaları, trafo Hurdaları, metal talaş, bakır, pirinç, inşaat demiri, bronz, alüminyum şeklinde ürünler belli ücretler karşılığında toplanarak en yakı Hurdacı merkezlerine gönderilir.

En yakın Hurda

 • Hurda malzemelerin toplanıp en yakın Hurdacı merkezine gdolayılmesi doğmuşın korunması açısından son aşama önemlidir. Bunun yanında ülke ekonomisi açısından da önemli bir konudur. özellikle fabrikalarda bulunan üretim metal talaşı, atık malzemeler, metal ürünlerin işlemesi ondan sonra oluşan metal talaşlar, demir, alüminyum ve çeşitli metal malzemelerin toplanarak en yakın Hurdacı tesislerine teslim edilmesi işlemlerini gerçekleştiririz.

 • Hurdacı firmamız metal alımlarını belli bir ücret karşılığı gerçekleştirir. Bu maden Hurdaları transit bir şekilde en yakın Hurdacı olan geri dönüşüm fabrikalarına gönderilir. Bunun yanında evsel atık Hurdalarınızı da firmamıza teslim edebilirsiniz. Artık kullanılmayan beyaz eşya, alüminyum panjurlar, kombi Hurdaları ve daha pek evsel atık Hurdaların alımı da Hurdacı firmamız tarafından sağlanır. İstanbul Hurdacı firmamız, başta i̇stanbul olmak üzere tüm türkiye geneline hizmet vermektedir. En yakın Hurdacı olarak adresten Hurda alımı yapmaktadır.

Hurdacılar sitesi


  İstanbul tüm semtlerinden anında nakit ödeme hurda alım firması

 • Bilinmiş olduğu üzere i̇stanbul Hurdacı arayan kimse Hurdacılar sitesi diye araştırsa bu çaba kısmen beyhude olur. çünkü öteki illerde olduğu şeklinde Hurdacıların tertipli derli ve toplu bir arada durduğu bir Hurdacılar sitesi yoktur. Hurdacı için Hurda alım satımı doğmuşın korunması ve geri dönüşümü olası ve malzemelerin tekrar kazanmıştırrılması açısından son aşama önemlidir. ülkemizde Hurda sektörü bu açıdan son aşama gelişmiştir. Her türlü evsel Hurdalar, fabrika ve elektronik Hurdalar için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Hurdaların pek çoğu son derece değerlidir. Ancak bu muamele yalnızca parasal konular için gerçekleştirilmez. Hurdaların Hurdacılar sitesinde olduğu gibi geri dönüşüme gönderilmesi hem doğanın korunması bununla birlikte ülke ekonomisi açısından son aşama önemlidir.

 • Hurdacı firmamızın aldığı Hurda çeşitleri başlıca; demir, alüminyum, bakır, bronz, pirinç, çelik, krom, kablo şeklindedir. Bu metallerin tamamı farklı bir çok sektörde kullanılır. Bu metallerin geri dönüşümü sağlanabildiği için Hurda alım satımı günümüzde çok gelişmiştir. İstanbul Hurdacı bulunduğu il ve çevresinden belli ücretler karşılığında Hurda alımı gerçekleştirir.

 • Geri dönüşümü meydana gelen Hurdalar çoğunlukla ham madde olarak piyasaya yine sürülür. Böyle %95 oranında enerji tasarrufu sağlanır. Bu yüzden ülkelerin Hurdaları geri dönüştürmesi ekonomik açıdan son derece önemlidir.

Hurda fiyatları

 • Aölyeler ve elektronik sektörlerde bakır sıklıkla kullanılan bir metaldir. Hurda bakır son aşama değerli bir üründür. Hurdacı firmamız bu Hurdaları Hurda fiyatları karşılığında alır. Bunun için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

 • Dünya üzerinde yaygın olarak bulunan dördüncü element demirdir. Bu malzemeler daha çok inşaatlarda ve şantiyelerde bulunur. Kalorifer kazanı, yangın merdiveni ve farklı bir çok Hurda demir alımlarını gerçekleştiriyoruz.

 • Sarı Hurda içerisinde ortalama %33 nispetında çinko bulunur. Bu alaşımlar genellikle sarı Hurda olarak isimlendirilir. Mutfak ve banyo ürünlerinde sıklıkla bu malzemeden kullanılır. Sarı Hurda satmak için Hurdacı firmamızı aramanız yeterli olacaktır.

Hurda fiyatları

 • Krom bir ilk kere bir kurşun filizi içinde keşfedildi. Günümüzde ise bu metalin pek çok farklı kullanım alanı vardır. Kromda paslanma durumları görülmez. Bundan dolayı paslanmaz adı ile de bilinir. Her türlü krom Hurdaların alım işlemleri Hurdacı firmamız tarafınca sağlanır.

 • Alüminyum elementi doğada en fazla bulunan üçüncü elementtir. Bu element bir çok farklı alanda kullanılabilir. Bunun yanında geri dönüşümü de mümkündür. Kayıpsız bir şekilde geri dönüşümü sağlanabilir. Alüminyum Hurdaların geri dönüşümü ile %95 nispetında enerji tasarrufu sağlanır. İstanbul Hurdacı olarak i̇stanbul ve çsafha illerinde alüminyum Hurdalarınız için firmamız ile mesajşime geçip Hurda fiyatları üzerinden Hurdalarınızı satabilirsiniz.

 • Kablo, elektrik ve elektronik alanlarında kullanılan yalıtkan bir madde ile üzeri kaplı ve iletken metallik ile oluşturulmuş enerji nakliyat ürünüdür. İnşaat, araba geri dönüşümü ve üretim meydana getiren firma vb. şeklinde kurumlarda milyonlarca metre kablo Hurdaya çıkmaktadır. İstanbul Hurdacı olarak geri dönüşüm tesislerinde ayrıştırıcı sistemler ile gmeşhurk hayatımızda kullanılan materyaller için geri kazandırabiliyoruz.