Hurda satış

Hurda alımı yapabilmek için, Çevre Müdürlüğü’nden “Tehlikesiz Atık Toplama Belgesi” alınması gerekir. Bu belge ile, alınmak istenen hurda çeşitlerinin türleri belirtilir. Metal hurdaları bu belge yer alıyorsa, firma için Taşınabilir Radyasyon Ölçüm Cihazı ve şirket için de bu cihazı kullanmayı bilen bir eleman gereklidir. Bu elemanın TAEK’den alınan belgeye sahip olması gereklidir. Belge kişinin Radyasyon Ölçüm Cihazını kullanmayı bildiğini gösterir. Bu özelliklere sahip olmayan firmalara atık toplama belgesi verilmemektedir.

Her nevi hurda çeşitlerini kolaylıkla Hurda satış hizmetimiz bulunaktadır.

  • +90 539 419 40 55

  • info@avrasyahurdayikim.com

  • WhatsApp

İstanbul Hurdacı

İstanbul Hurda satış Hizmetimiz

En iyi fiyat garantisi ile size uygun olan Hurdalarınızın teminini yapmaktayız.

Yerinde Hizmet

Aradığınız Hurdalarınızı yerinize temin ediyoruz.

Fiyat Garantisi

Hurdalarınızı En uygun fiyat ile sizlere iletiyoruz

Hızlı Çözüm

Türkiye'de Hurdacı sektörde En hızlı çözüm sunan firmayız.

En Hızlı Hizmet

Türkiye'nin Hurdaı sektöründe 1. Sıradayız.

Hurda satım hizmeti
Avrasya Hurda

İstanbul Hurda alım

İstanbul hurdacı, eski eşyaların geri dönüşüme kazandırılması ve bu eşyalardan tekrardan yeni ürünler elde edilmesi ve sanayide işlenerek kullanılabilir bir eşya ya da araç-gereç haline getirilmesi ülke ekonomisi ve kaynakların etkin kullanılması açısından efsunk ölçüde önemlidir. İstanbul hurdacılar bu aşamada evlerde ve iş yerlerinde kullanım ömrünü tamamlamış veya aktif olarak kullanılsa bile lüzumlu özelliklerini yitirmiş ve teknolojiden geri kalmış olan ürünleri satın alıp gerekli geri dönüşüm tesislerine teslim ederek geri dönüşüm için büyük bir kazanım ve yarar sağlamaktadırlar. İstanbul hurdacı kurşun, akü, krom, demir, plastik, kağıt, kutu, alüminyum, kablo, çinko, bakır hurdaları gibi hurdaları belli bir fiyat karşılığında satın alarak bu ürünlerin hurdacılar tarafından geri dönüşüme kazanmıştırrılması sağlanmaktadır. İstanbulda hurda alan firmalar hurda niteliği taşıyan ve atıl durumda olan bu ürünler çöpe gitmek yerine geri dönüşüme kazanmıştırrılarak ekonomi için efsunk bir yarar anlamına gelmektedir. İstanbul hurda alan bölgeler, hurdacılar eski eşyalarınızı alarak hurda durumunda yer edinen eşyaların kısa vakit içinde geri dönüşüme kazanmıştırrılması çok önemlidir. Toplumdaki bireylere bu bilinç yerleştirilmelidir. Böylece ekonomi için büyük bir fayda durumu oluşacaktır. çıtak hurda olarak i̇stanbul genelinde her nevi Hurda alımı yapmaktayız. Kapıdan hurda alan hurdacılar arıyorsanız çıtak hurda tam size gore!

Hurda alım satımı yapmak için hangi belgeler gereklidir

Hurda alımı yapabilmek için, çevre müdürlüğü’nden “tehlikesiz atık toplama belgesi” alınması gerekir. Bu belge ile, alınmak istenen hurda çeşitlerinin türleri belirtilir. Metal hurdaları bu belge de yer ediniyor ise, şirket için taşınabilir ışınım ölçüm cihazı ve şirket için de bu cihazı kullanmayı bilen bir eleman gereklidir. Bu elemanın taek’den alınan belgeye haiz olması gereklidir. Belge bireyin radyasyon ölçüm cihazını kullanmayı bildiğini gösterir. Bu özelliklere sahip olmayan firmalara atık toplama belgesi verilmemektedir.

Hurda alım satımı yapmak için ne tür ekipmanlar gereklidir

Hurda alımı yapacak firmanın gerekli ekipmanlara sahip olması gerekir. Küçük şirketler için kamyonet alımı yeterliyken, efsunk ölçekli şirketlerın daha fazla kamyonet ve hurdaları depolamak için depo alanına, bunun dışın da metal atıkları toplamak için de ayrı bir alana gereksinimları olacaktır. Daha efsunk çaplı Hurda alımlarında ise kepçe vb benzer biçimde iş makinelerine ihtiyaç vardır. Belge ve izinlerin katılımından sonra sigorta işlemleri de yapılır. Lazım olan izin ve ruhsatlar, belediyeye başvurularak alınır.

Alan kişi portföyü nasıl oluşturulur

Hurda metal alım satımı için, bölge ve pazar bulunması gereklidir. Mesken şirketleri ve imha firmaları ile temasa geçilmesi icap eder. Bodrum, bahçe garaj gibi mekanlar da bulunan ev atıklarına ulaşabilmek için gazetelere duyuru verilmesi icap eder.

Hurda satış işlemi için, ise alıcıların olmasına ihtiyaç vardır. çevredeki geri dönüşüm merkezleri, telefon rehberinden ve internetten araştırılabilir. Bulunan tüm firmalarla temasa geçilmesi, çelik, alüminyum ve diğer metallerin piyasa fiyatlarının öğrenilmesi gereklidir. Hurda metalleri en iyi teklifi veren geri dönüşüm merkezine gdolayılmelidir. Bu her hafta tekrarlanması gereken bir süreçtir. Piyasa devamlı olarak izlenmeye devam edilmelidir ve hurda metal açısından en iyi fiyatların alındığına emin olunmalıdır.

İstanbul hurda alış ve satış fiyatları

İstanbul hurda fiyatları alınan hurdanın çeşidine gore değişmektedir. İstanbul hurda fiyatları nda bakır vb benzer biçimde metallerin borsadaki günlük fiyat değişiklikleri müessir olacaktır.

İstanbul hurda piyasasında önemli bir yere sahip olan kocaman metal, uzun yıllardır Hurda alım satım işi yapmaktadır. İstanbul hurda alım, satım işlerinde tüm ilçeler de hizmet vermektedir. Tüm Hurda alım ve satışlarınız için kocamanmetal.Com sitemizi ziyaret etmeniz ve bizim ile iletişime geçmeniz ehil olacaktır.

Avrasya Hurda Dönüşüm'den teklif almak ister misiniz?