2022 Güncel Akü Hurda Fiyatları

Hurda Akü Alım sitesi

Akü Hurda Alım\Satım

Mevcut hurda akü fiyatlarının çok uzun süre güncel kalmadığını bilmekte fayda var. Aslında, tıpkı gaz fiyatları gibi, günlük olarak dalgalanabilirler. Bu endişelenecek bir şey değil. Akü geri dönüşümü, fiyatı ne olursa olsun her zaman buna değer. Ancak, hurda akülerinizi nakite çevirmek istiyorsanız, fiyatların neden dalgalandığını anlamak iyi bir fikirdir. hurda akü pazarındaki bu iniş çıkışların arkasındaki nedenleri bilmek, kullanılmış Aküleri hurdaya çıkarma konusunda işletmeniz için en iyi kararı vermenize yardımcı olabilir.

Avrasya Dönüşüm Hurda

En iyi fiyat ile Akü Hurda Alım/Satım

Aküler, geri dönüşüm işlemi sırasında geri kazanılabilen kurşun, kobalt ve nikel gibi metaller içerir. Örneğin, bir kurşun asitli Aküin ağırlığının %70'inden fazlası yeniden kullanılabilir kurşundur! Bu metaller daha sonra yeni Aküler ve diğer ürünler yapmak için yeniden kullanılabilir. Sonuç olarak, hurda akülerin fiyatı, içinde bulunan metallerin fiyatına bağlıdır.

Kullanılmış Akülerin geri dönüşümünün buna değer olduğunu söylediğimizde gerçekten ciddiyiz. Çevrede bir fark yaratabilir ama aynı zamanda size bir şey kazandırmasa da bu süreçte biraz paradan tasarruf etmenizi sağlar.
Mevcut hurda fiyatları bir dizi etkiye açıktır.
Peki, piyasadaki tüm bu belirsiz fiyatlar ve dalgalanmalar ile hurda akülerden hala para kazanmak için ne bilmemiz gerekiyor?

Hurda akülerim İçin Ödeme Alabilir miyim?

Çoğu geri dönüşümcü ve hurdalık, hurda aküleriniz için Türk Lirası (₺) başına ödeme yapacaktır. Fiyatın tek bir Akü için sunulması oldukça nadirdir.
Bu özellikle işletmeler için iyi bir haber. Bir işletme sahibi olarak, geri dönüşümcüler tarafından toplanacak kamyonlar dolusu kullanılmış Akü ayarlayabilirsiniz.
Avrasya Dönüşüm Türkiye'deki müşterilerimize geri dönüştürülebilir Aküleri için nakit ödeme ile anında alım yapmaktadır.. Bazı durumlarda, ses seviyesi çok düşükse şarj etmemiz gerekebilir.
Ağırlık başına ne alabileceğinizden emin değilseniz, fiyat teklifi almak için her zaman Akü Geri Dönüşümcüsü Avrasya Dönüşüm ile iletişime geçebilirsiniz .

Hurda Akü fiyatlarının dalgalanmasının birçok faktörü vardır. Hurda Akülerinizin değerinden hala emin değilseniz, her zaman İstanbul Hurda ile iletişime geçebilirsiniz. Kullanılmış Aküleriniz için size en fazla parayı sağlamak için çok çalışıyoruz. Bir fiyat teklifi almak veya Akü geri dönüşüm uzmanlarımızdan biriyle konuşmak için ekibimizle iletişime geçin veya bizi +90 539 419 40 55 numaralı telefondan arayın!

2022 Akü Hurda Fiyatları

Güncel Fiyatlar için Lütfen Sağ tarafta yer alan WhatsApp üzerinden teklif alınız.

Elektronik Hurda Ortalama fiyat
Oyuncak Araba/Kamyon Aküleri 0,00₺ (Türk Lirası)
Anakart 0,00₺ (Türk Lirası)
Elektronik Motorlar (Bakır) 0,00₺ (Türk Lirası)
bilgisayar kulesi 0,00₺ (Türk Lirası)
Güç kaynakları ve ek batarya 0,00₺ (Türk Lirası)
Sabit Diskler 0,00₺ (Türk Lirası)

  Hemen Ara      WhatsApp İletişim

WhatsApp

+90 539 419 40 55