2022 Alüminyum hurda Fiyatı

Bütün hurda ve maden çeşitlerinde en iyi fiyat tekliflerini veriyoruz. Alüminyum hurda fiyatı arasında 19,20₺ den başlayan ve 67,50₺’ye çıkan 2022 seneı tutarlarımız bulunmaktadır. hurdacı hizmetlerimizde alüminyum gruplarda tel, armiş, jant, ofset matbaa hurdası, profil hurdaları, tas tabak, Alüminyum hurda kutu kola, radyatör petek şeklinde tüm hurdaların alımını yapıyoruz. Alüminyum hurda kilosu hurdanın cinsine ve kilosuna bakılırsa listemizde özel olarak belirtilmiştir.

İstanbul Hurdacı

2022'nin Güncel Alüminyum Fiyat Listesi

Alüminyum hurda fiyatı listesi 2020 seneı yıl başlangıç fiyatlarıdır. Fiyatlarımızda yapılacak hurda kilo fiyat değişikliklerinde duyurusu meydana getirilen tutarlarımız güncellenecektir. Yine çok daha sağlıklı olması ve net malumat için dilerseniz hurda firma uzmanlarımızla telefonda görüşebilir ve net fiyat isteyebilirsiniz. Yoğun kilolarda yerinizde ücretsiz tespit ve fiyat tayin hizmetimiz vardır.

AVRASYA HURDA & DÖNÜŞÜM

En İyi Fiyat Aliminyum Hurda Firması

Hurda Alüminyum Alış Fiyatları Fiyat PB/kg
Hurda Alüminyum Tel(Çeliksiz) 34,00 ₺ TL/kg
Hurda Levha Araiş Alüminyum 33,00 ₺ TL/kg
Hurda Alüminyum Jant 33,50 ₺ TL/kg
Hurda Matbaa Alüminyumu 32,50 ₺ TL/kg
Hurda Profil Alüminyum 31,00 ₺ TL/kg
Hurda Kırkambar Alüminyum 28,00 ₺ TL/kg
Kartel Sert Alüminyum 23,00 ₺ TL/kg
Hurda Kutu Alüminyum 20,00 ₺ TL/kg
Alüminyum Petek Radyatör Hurda 18,00 ₺ TL/kg
Hurda Alüminyum Tel(Çelikli) 17,50 ₺ TL/kg
Alüminyum Kablo (Plastikli) 17,00 TL/kg


Avrasya Hurda ve Dönüşüm

Hurda alüminyum

  • Alüminyum, yapısal olarak bir takım özelliklere sahiptir. Bu özellikleri sayesinde çoğu farklı alanda kendine yer bulur. Soğutma piyasasından, uçak ve feza vasıtalarına kadar bir çok farklı alanda kullanılan alüminyum bununla birlikte parlak ve şık imajsü ile çeşitli dekoratif eşyaların yapımında da kullanılmaktadır.
    21. çağın metali olarak görülen alüminyum, bakır metaline bakılırsa daha ucuz ve daha çoktur. özellikle ulaştırma ve inşaat sektöründe çoğunlukla kullanılan alüminyumun kullanım alanları ise sürekli artmaktadır.
    Ayrıca, ısı ve elektriği bakır kadar iyi ileten alüminyum, hafif bir metaldir ve işlenmesi oldukca kolaydır.
    Alüminyumun çoğu farklı sektörde kullanılması, hurda olarak işlenmesini de gerektirir. Hurda alüminyumun geri dönüştürülmesi ile yüksek oranlarda enerji tasarrufu sağlamak mümkündür.
    Geri dönüşümü yapılan bir metal için harcanan enerji, o metali doğal deposundan çıkarmaya oranla oldukca azdır. Bunun yanı sıra geri dönüşüm, biroldukca faydayı da beraberinde getirmektedir.

Alüminyum kilo fiyatı

  • Avrasya hurda, biroldukça hurda metalin alımını yaparak geri dönüşüme katkı sağlamaktadır. Hurda alüminyum fiyatları mevzusunda minimum kâr oranları ile hizmet sunuyoruz ve bununla beraber ücretsiz keşif ile bütün hurdanızı adresinizden alıyoruz.

2022 yılında en iyi Alüminyum Hurda satılacak firmalar Alüminyum Hurda firması