avrasya hurda Avrasya Hurda

Hurda Demir Fiyatları

Hurda demir fiyatları ile hurdanıza en güncel ve en yüksek hurda fiyatları —Avrasya™’ da! Hurda demirin kilosu bir başka deyişle hurda demirin kilogram fiyatı Londra metal borsasına bakılırsa belirlenen demir fiyatları ile eşzamanlı hareket eder.

Bu sayfa içerisinde; DKP hurda fiyatı, fazladan hurda fiyatı, pi̇k hurda fiyatı, pi̇k talaşı fiyatı, karışık toplama demir fiyatı, inşaat felaket hurdası, inşaat demir çubuğu hurdası, tekene, tufal hurdası ile hurda bakır fiyatları ve hurda Demir tutarlarına yer almaktadır.

Avrasya Demir Hurdacı

0:39 min.

hero-image

iSTANBUL DEMİR HURDASI ALAN FİRMALAR

Marmara Bölgesi Hurdacı

Demir Hurdası fiyatı
Demir Hurdacısı

2022 Demir Hurdası

Hurda fiyatları devamlı güncellenmekte olup net fiyatı yinede yansıtmamaktadır. İstikrarsız bir ekonomide devamlı degişken olan piyasalardan dolayı en doğru teklif ve fiyat için telefonla fiyat almaktır. Hurda fiyatlarını etkileyen önemli şeylarin başlangıcında hurdanın miktarı, cinsine ve yeridir. Hurda fiyatları son zamanlarda olup biten atık maddeler peşinden en fazla araştırılan mevzular arasında yerini almaya devam ediyor. Birçok alanda meydana gelen atık maddeler arasında kablolardan demire,çelikten nikele, bakırdan akülere, Demirdan kağıtlara, kurafaki kroma, naylondan plastiklere, sarıdan Demirya gibi detaylar gözleniyor.

Demir Hurdacı

Her bir ürünün geri dönüşümleri olası olurken doğaya çok fazla zarar verebilecek oldukları biliniyor. Bu nedenle genel hatlarıyla her bir ürün doğaya zarar vermesin diye de geri dönüşümlere gönderilir. Hem ürünlerin satışları ile ek bir gelir elde edilir hem de doğada meydana gelebilecek zararlar en aza indirilir.
Hurda fiyatları mevzusunda her vakit öncü şirket olmaya devam ediyoruz. Bu sayede bizleri yeğleyen her kim olursa en yüksek hurda fiyatları ile ürün alım hizmetlerini sunuyoruz. Böylece hem ürünler en yüksek fiyatlar ile satışa çıkacak aynı zamanda lüzumlu geri dönüşümler meydana gelecek. ötürüsı ile hurdalar türlerine ayrılırken [ 1₺ ile 1000 ₺ ] fiyat değişiklıkları vardır.

Ücretsiz Bina yıkım

İSTANBUL Demir Hurdacı

İstanbul sarı kablo hurdası ve sarı kablo hurdası fiyatları bizde. En ucuz istanbul kurşun hurdası fiyatları bizde. Krom hurda fiyatlarının en uygunu tekrar sizlere bizler sunuyoruz. Sektörde en iyi hurda alımı yapan şirket olarak bundan gurur duyuyoruz! Geniş ve yaygın hizmet ağımızdan sizlerde derhal şimdi faydalanabilirsiniz.
Bireysel olarak hurda alımı yada hurda satabileceğiniz şeklinde şirketler ve kurumsal firmalara da hizmet vermekteyiz. Anlaşmalı şekilde tertipli olarak vasıtalarımızla hurdalarınızı yerinizden sorunsuz ve eksiksiz hizmet kalitesi ile almaktayız.
Alım ve satış yaparken zarar görmemeye dikkat ediniz. Sektördeki kötü niyetki kişiler nedeni ile mağduriyet oranları günden güne artmaktadır. Adresi ve yeri belli olan hurdacılarla çalışmanız sizin faydanıza olacaktır. Hatalı tartım işlemleri, ödeme sorunları ve işçilik ataları sıkça yaşanmış olan sorunlardır.

2022 Hurda Demir Fiyatları KG FİYATI
Hurdalarınız için hemen teklif alın!
DKP Demir Hurda Fiyatı 0,00 ₺
EKSTRA Demir Hurda Fiyatı 0,00 ₺
Karışık Toplama Demir Hurda Fiyatı 0,00 ₺
Hurda Demir Talaşı Fiyatı 0,00 ₺
Hurda PİK Talaşı Fiyatı 0,00 ₺
İnşaat Yıkımı Hurda Fiyatı 0,00 ₺
İnşaat Demir Çubuğu Hurda Fiyatı 0,00 ₺
Teneke Hurda Fiyatı 0,00 ₺
Tufal Hurda Fiyatı 0,00 ₺

Demir Hurda Fiyatı

Sitemizde yer alan demir hurda fiyatları lme verileri ve i̇stanbul hurda sektörüne bakılırsa belirlenmektedir. Hurda demir fiyatı, demirin kalitesine gore değişiklik gösterebilir. Bu yüzden hurdanız için alacağınız fiyat bazı faktörlere bağlı olarak artabilir yada azabilir. Hurda demirin fiyatını etkileyen en önemli faktör ise tonaj ve hurda kalitesidir.

Hurdacı firması olarak sunduğumuz hurda demir kilosu aşağıda belirtilmiştir. Listede belirtilmeyen demir hurda fiyatı için lütfen bizim ile bildirişime geçin....

Yüksek tonajdaki demir hurdanız ve öteki hurda demirleriniz için teklif alınız.

En güncel Demir Hurda Fiyat listesi
Hurda Bakır Fiyatları

Bakır hurda fiyatı bakırın miktarına ve durumuna bakılırsa farklılık gösterir. Satışı yapılacak olan bakır hurdası miktarı arttığı zaman bakır kilo fiyatı da artacaktır. Bakır madeni günümüzde çok kullanılan metallerin arasında. Demir ve Demirdan sonrasında bakır metali 3. Sırada gelir.

Bakır hurdası hurdacıların ve kurumsal geri dönüşüm firmalarının topladığı değerli metal hurdalar arasıdadır. Senelerdir hurdacılar bakır hurdasını çeşitli formlarda toplamaktadırlar.

  • Lütfen belirli kilogramın üzerinde ki hurdalarınız için bizi arayınız… İstanbul Hurdacı Firması, Avrasya.

Bakır Hurda Fiyatı
Hurda Bakır Fiyatları  KG. FİYATI
Hurdalarınız için hemen bizim ile iletişim kurunuz!
Soyma Bakır Hurda Fiyatı 0,00 ₺
Lama Bakır Hurda Fiyatı 0,00 ₺
Antigron Kırma Bakır ( Kalın Kırma ) Hurda Fiyatı 0,00 ₺
TTR Kırma Bakır ( İnce Kırma ) Hurda Fiyatı 0,00 ₺
Külçe Bakır %98 Hurda Fiyatı 0,00 ₺
Bakır Talaşı Hurda Fiyatı 0,00 ₺
Kırkambar Kırma Bakır Hurda Fiyatı 0,00 ₺
Kırkambar Bakır ( Bobin, Yanık Boru ) Hurda Fiyatı 0,00 ₺
Kızıl Parça Rg5 (Dişli ,Burç, Yatak v.s..) Hurda Fiyatı
0,00 ₺
Kızıl Talaşı RG5 Hurda Fiyatı 0,00 ₺
Hurda Demir Fiyatları | Güncelleme 28.10.2021 KG FİYATI
Hurda Demir Araiş Levha Fiyatı 27,00 ₺
Hurda Demir Tel Fiyatı 27,00 ₺
Hurda Demir Profil Boyasız & Eloksal Kaplı Fiyatı 24,00 ₺
Hurda Demir Profil Fiyatı 22,00 ₺
Hurda Demir Ofset Matbaa Kalıbı Fiyatı 27,00 ₺
Hurda Demir Folyo Fiyatı 25,00 ₺
Hurda Demir Jant Fiyatı 26,00 ₺
Hurda Demir Boyalı Levha Fiyatı 23,00 ₺
Hurda Demir Profil Tas Tabak Fiyatı 22,00 ₺
Hurda Demir Çatı Fiyatı 20,00 ₺
Hurda Demir Sert Fiyatı 19,00 ₺
Hurda Demir Kutu Fiyatı 17,00 ₺
Hurda Demir Talaş Fiyatı 17,00 ₺
Hurda Demir Çelikli ve Plastikli Tel Fiyatı 17,00 ₺
Hurda Demir Klima Radyatörü ( Bakırlı Petek ) Fiyatı 41,00 ₺
Hurda Demir Yumuşak Fiyatı Fiyat Sorunuz
Hurda Alümimyum Kompozit Alikobant İçi Siyah Fiyatı Fiyat Sorunuz
Hurda Demir Profil Talaşı Fiyatı Fiyat Sorunuz
Hurda Alümimyum Kırkambar Fiyatı Fiyat Sorunuz
Hurda Demir Tozu Fiyatı Fiyat Sorunuz
Hurda Kurşun Fiyatı  Fiyat Sorunuz
Zamak Hurda Fiyatı Fiyatı Fiyat Sorunuz
Güncel Fiyatlar için bizim ile iletişim kurunuz!

Hurda Demir Fiyatları

  • LME fiyat verilerine göre en güncel hurda Demir fiyatları Avrasya Hurda' da! ( Google'a Avrasya hurda fiyatları yazarak kolayca ulaşabilirsiniz. )

  • Hurda fiyatları, hurdaların çeşitlerine gore değişkenlik göstermektedir. Sadece bunun öncesinde hurdanın tam olarak ne olduğu ve neyi ifade ettiği de net olarak belirtilmelidir.

  • Hurda, genellikle yine kullanılabilirliklerini kaybeden, fonksiyonel değeri olmayan ve süresi dolmuş bütün madde ve malzemelerin ismidır. Endüstriyel ve ekonomik olarak gelişmiş ülkelerde, atıklar yeni ürünler kadar değerlidir. Bunun nedeni, genellikle recycle olarak adlandırılan geri dönüşüm sürecinde kullanılmalarıdır. Aşırı endüstriyel atık, farklı ürünlere dönüştürülebilen ve farklı alanlarda kullanılabilen hurda haline gelir. Başka bir deyişle, söz mevzusu atığın aynı kısımda kullanılması gerekmemektedir; bunun yerine geri dönüştürülmekte ve diğer bölümlerde kullanılmaktadır.

  • Bununla birlikte hurdalar, bakır, demir, pirinç, çelik, Demir, kullanılamaz araba parçaları, plastik ve polyester şeklinde birçok malzemenin eksikliklerini belirtmek için de kullanılır. "hurda" adı verilenler haricinde, hurda olarak tanımlanan bütün araç-gereç ve malzemelerin tek ortak özelliği, asla eskisi benzer biçimde kullanılamamasıdır. Ek olarak, tüm atık malzemeler bir halde geri dönüştürülebilir ve faydalı ara malzemelere veya hammadde girdilerine dönüştürülebilir. Bu da hurda fiyatları konusunda değişikliklere niçin olmaktadır.

  • Geri dönüşümü olan biroldukça hurda türü vardır ve piyasada da son aşama popülerdir. Metal hurda, otomobil hurda, elektronik alet hurda, plastik hurda, kağıt hurda ve bilgisayar hurda benzer biçimde çeşitler bulunmaktadır. Bununla birlikte, bu atık maddeler arasında, özellikle kağıt ve metal hurdaları, eski zamanlardan beri en fazlaca ihtiyaç duyulan maddeler arasında yer verilmiştir. Aynı zamanda, son yıllarda, elektronik hurda ve bilgisayar hurdası da bu pazarda hurda fiyatları belirlenmekte ve kendi kategorilerini yaratmaktadırlar.

Hurda türleri

ürünün kullanılabilirliğini kaybetmesi veya muayyen bir hizmet ömrüne ulaşması sebebiyle atıklar atık olarak adlandırılır. Bu muamele geri dönüşüme uygun ya da uygun olmayan şeklinde iki kısma ayrılmıştır. Geri dönüşüm, ürünün kullanılamaz kısmını yine işleme dercetmek ve katma kıymeti yeni bir ürün haline getirmek demektir. ürün geri dönüştürülemezse, imha edilir veya depolanır.
Hurda türleri de kullanılan malzemeye gore kategorize edilmiştir. Bunlar ise:
Maden-metal Hurdaları: demir, çelik, kızıl, tel, altın, bakır, gümüş, kalay, nikel, krom, Demir, kablo, pirinç vb.
Petrol türevi Hurdalar: plastik, polyester, naylon, poliüretan, elastomerler, polietilen vb.
Cam Hurdaları: cam şişe, kapı ya da pencere camları, cam çerçeve ve aynalar vb.
Ağaç ürün Hurdaları: kağıt, karton bardak, karton tabak şeklinde kartondan malzemeler vb.
Elektronik Hurdalar: bilgisayar parçaları, anakart, hafıza kartı, ram, laptop ve işlemci vb.
Diğer Hurdalar: başka sınıflara girmeyen Hurda çeşitleri olarak sıralanabilir.
Atıklardan yeni ürünler üretmek, temel ürünler üretmekten daha ucuzdur. Bununla birlikte da çaşama dostu bir uygulamadır. Ağaçlardan defter üretmek yerine, biroldukça ağacın kesilmesini önlemek için kağıtların geri dönüşüme gönderilmesi birfazlaca ağacın kesilmesini engelleyecek ve bunun peşinden hem çevremizin daha yeşil bununla birlikte dünyamızda daha çok oksijen olmasını sağlayacaktır. Atıktan geri kazanılan malzemeler işlenmiş hammaddeye dönüştürüldüğünden, eskiden otomobil olan atıklardan bulaşık makineleri üretilebilir. Başka bir deyişle, Hurdalar farklı alanlar tarafınca kullanılmak üzere hammaddeye dönüştürülebilir.
Hurda türlerine göre de Hurda fiyatları belirlenmektedir.

Kullanılmayan Hurda makineler

Kullanılmayan Hurda makineler de gerekli ekipman ve de deneyimli kadrolar ile söküm işlemleri yapılıp geri dönüşüme götürülmektedir. Kırma makinesi, basımevi makinesi, punch makinesi gibi biroldukca kullanım süresi sona ermiş bu tarz makinelerin alım ve de sökümleri yapılarak yine kullanıma sunulması sağlanmaktadır.
Tekstil şirketlerinde, sanayi bölgelerinde, hastanelerde, okullarda ve amme kurumlarında mevcud biroldukça makine, kullanım süresi sonlandığinden veya arızalandığından kullanılamaz bir duruma ulaştığında tek şey makineyi güncellemektir. Bu güncelleme ayrıca eski, kullanılmayan ve eski makinelerin değerlendirilmesini de ihtiva eder. Bu gayela Hurda endüstrisinde yaşamsal önem taşıyan geri dönüşüm hizmetleri ile, kullanılmayan mekanik atıkları geri dönüştürerek çeşitli formlarda kullanılmak üzere çeşitli formları hazırlanabilir.
Hem çevreyi korumak hem ülke ekonomisine katkıda bulunmak bununla beraber enerji tasarrufu elde etmek için Hurda alım-söküm ve geri dönüşüm hizmetlerinden faydalanarak çok daha güzel bir geleceğe ulaşılmasına yardımcı olabilir ve de bu konuda bir ismim atabilirsiniz.
Makinelerin durumuna ve de malzeme özelliklerine gore, Hurda fiyatları açısından farklı ücretlendirmeler oluşabilmektedir. Bunun bir diğer nedeni de hem Hurdaların temizliği hem de materyalinin yine kullanılabilir hale getirilirken yapılacak olan işlemlerin listesina ve de yoğunluğuna gore belirlenmesidir.

Hurda kablo fiyatları

Hurda kabloların üretimi son aşama maliyetlidir. Bunun yanı sıra da oldukça zorlu bir sürece sahiplerdir. Kabloların Hurda fiyatları belirlenirken kablo veya bakırın miktarı önemli bir rol oynamaktadır. Kabloların muntazam çalışması gerekir. Düzgün çalışmazlarsa, Hurda olarak ayrılmalıdırlar. Bu yüzden, Hurdaya çıkarılan kablo, kablo sıyırma makinesi ile plastikten ayrılır ve geri dönüşüme hazır hale getirilir. Bundan dolayı, elektrik tesisat kablo atığı satın alınarak ve sökülerek geri kazanılan kablo atıkları enerji tasarrufu elde edecektir. öte taraftan ülke ekonomisine de yararlıdır. Organik kaynaklarımız korunduğu için doğa ve insan sağlığı konusundaki ayrımındalıkları da korunmaktadır.

Hurda havalandırma kanalları

Havalandırma sistemleri hemen derhal birçok yerde kullanılan ve de hem sıcak hem de soğuk iklimlendirme özellikleri sayesinde son derece önemli bir konuma sahiplerdir. Sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamak için havalandırma kanalları iyi çalışır durumda olmalıdır. Sadece, zaman içinde kullanılamaz hale gelebilir. Havalandırma kanallarının tasarımı, özellikle endüstriyel tesislerde çok dikkatli ve titiz olmalıdır. Hurdacılık sektöründe de bu hizmeti veren firmalar tarafından alım ve sökümü yapılması ve arkasından da ayrıştırılması ile geri dönüşümle yine farklı bir halde kullanıma hazır hale getirilirler. Bu işlemlere ve de malzemelere gore Hurda fiyatları belirlenmektedir. İnşaat alanlarında yıkım Hurdas İnşaat sektörünün gelişmesi ve kentsel yenileme çalışmalarındaki artış sayesinde, özellikle son yıllarda giderek daha çok inşaat atığı oluşmuştur. Kentsel rekonstrüksiyona tabi tutulan biroldukça bina, yıkımdan sonrasında saha bölgesindeki birfazlaca binada yıkım atığı oluşturmuştur. Bu atık malzemelerin ayrılması, istiflenmesi ve geri dönüştürülmesi icap eder. Hurda çelik, iskele, demir talaşı, sandviç paneller, çatı makasları, demirler gibi inşaat alanlarındaki inşaat atıkları toplanarak geri dönüşüme gönderilmektedir. şantiyelerde meydana gelen bu tür atıkların toplanması, sınıflandırılması ve taşınması hem iş aynı zamanda maliyettir. Bu yüzden felaket Hurda fiyatları değişkenlik göstermektedir. Bununla beraber inşaat sektöründe bunların dışında tesisatlar ve bu tarz şeylerin ekipmanları da Hurda olarak geri dönüşüme gönderilebilmektedir. Bu ekipmanların arasında ise bataryalar, duş malzemeleri, musluklar, klozet takımları gibi materyaller bulunmaktadır. Atıkları alan kişi, parçalayan ve geri dönüşüme hazırlayan şirketler, Hurdaya çıkarılan, eski veya kullanılamaz tesisat ve ekipmanları toplamaktadır. Bundan dolayı, bu kullanılamaz malzemeler, geri dönüştürülecek ve yeniden kullanım için hazır hale getirileceklerdir. Bu işlemlere ilişik Hurda fiyatları da malzemelere gore değişmektedir. Geri dönüşümün önemi Tekrar kullanım için uygulanan geri dönüşüm, naturel kaynakların korunması açısından oldukca önemlidir. Hem de ekonomik açıdan da Hurdaya ayrılan bütçenin azalmasına ve de dövizlerin ülke arasında kalmasına yardımcı olmaktadır. Geri dönüşüm sayesinde enerji tasarrufu da oluşmakta ve çevre dostu bir hizmet olarak özellikle de son yıllarda tercih edilmektedir. Hurdaların geri dönüşümünün ekonomiye katkısı ise bir ürünü sıfırdan oluşturmaktan çok daha azca maliyetlidir. Böylece daha ekonomik bir halde yine üretim gerçekleştirilir. Hurda fiyatları, materyal ve de malzemelerin içeriğine, türüne, ayrıştırılması benzer biçimde geçirilecek işlemlere nazaran belirlenmektedir. Bununla beraber da Hurda borsası tarafınca da günlük olarak Hurda fiyatları belirlenmekte ve de oradan rahatlıkla takip edilebilmektedir.
Güncel Hurda Demirin Kilosu
Hurda Demirin Kilosu

12.9.2021 tarihiden itibaren hurda demirin kilogram fiyatı 4,65 ₺, EKSTRA hurda demirin kilogram fiyatı 4.50 ₺,PİK talaş demirin kilogram fiyatı 2.70 T₺, PİK demirin kilogram fiyatı 3.20 ₺, toplama demirin kilogram fiyatı 3.10 ₺, demir talaşı kilogram fiyatı 2.80 ₺’ dir.

Hurda kablo fiyatı
Hurda Kablo

Günümüzde en çok kullanılan ürün "KABLO" lar her zaman aşırı yıpranır ve kullanımı çabuk tükenmektedir. Çok sayıda kablo her yıl dönüşüme girmektedir. Soyulmuş kablo veya soyulmamaış kabloları en iyi fiyata alıyoruz.

Güncel Hurda Bakır Fiyatları
Hurda Bakır

Türkiye’nin en önemli yeraltı kaynaklarından birisi olan bakır doğada serbest ve bileşik olarak iki biçimde bulunmaktadır. Kıymetli madenler arasında sayılan bakır altın ve gümüş şeklinde madenlerin içinde rakamlır.

Demir Hurda alım\satım teklifleriniz için hemen iletişim kurun!