2022 Güncel Kağıt Hurda Fiyatları

Kağıt Hurda Alım sitesi Kağıt Hurda Alım sitesi

Kağıt Hurda Alım\Satım

Hurda kağıt fiyatları son dönemlerde hammadde tutarlarında yaşanmış olan gözle görülür artıştan sonrasında da yükselmeye başladı. özellikle döviz kurunun artması ile birlikte ciddi bir yükseliş meydana geldi. Bu durumda da Hurda kağıt fiyatları hurda kağıda yönelik ilgi ve istek artmış oldu.
Elinizde bulunan Hurda kağıtlar, geri dönüşüm vasıtasıyla yeniden kullanıma kazanmıştırrılabilmektedir. hayatta, kullandığımız kağıt ve kağıt ürünlerini çöpe atarak maddi kıymetini öldürüyoruz. Bu kağıtları hurdacılara satılarak hem maddi kazanç elde etmek bununla beraber doğaya katkı sağlamak mümkün. Bundan dolayı elinizdeki Hurda kağıtları biriktirmeniz veya geri dönüşüm kutularını kullanmanız çok büyük rutubet arz etmektedir.

Avrasya Dönüşüm Hurda

En iyi fiyat ile Kağıt Hurda Alım/Satım

Hurda kağıtlar toplandıktan sonrasında hurdacılara satılarak gelir elde edilir. Hurdacılarda toplanan bu kağıtları geri dönüşüm merkezlerine gönderir. Geri dönüşüm merkezlerinde çalışan uzmanlar kağıtları inceleyerek sınıflara ayırırlar. Bu kağıtlar üzerinde uygulanacak kimyasal işlemleri belirleyerek geri dönüşüm periyodunu başlatırlar. Bu süreçleri başarı ile tamamlayan kağıtlar kullanılacak forma getirilir ve ticari hayata sokulurlar.

Kullanılmış Akülerin geri dönüşümünün buna değer olduğunu söylediğimizde gerçekten ciddiyiz. Çevrede bir fark yaratabilir ama aynı zamanda size bir şey kazandırmasa da bu süreçte biraz paradan tasarruf etmenizi sağlar.
Kısa bir özetini gördüğümüz bu vakitçte kağıtlar kullanılamaz halden alınarak yine kullanılabilir hale getirilmektedir. Bu sayede doğadaki ağaç kesimini azaltmış oluruz. Ek olarak ekonomik bir kıymet yarattığımız için istihdama ve ülke ekonomisine katkıda bulunuruz. Bu faydaları sebebiyle geri dönüşüm periyodunu önemseyerek Hurda kağıtlarımızı değerlendirmeliyiz. Bu mevzuda Hurda kağıt fiyatları da sizin için bir sual işareti olabilir.
Hurda kağıt fiyatları 2022 de yüksek değişim göstermektedir. İstanbul hurdacı firmamız hurda karton, hurda kitap, hurda kuşe kağıt, hurda gazete, hurda karton ve tüm Hurda kağıt çeşitlerini almaktadır. Sizde Hurda kağıtlarınızı geri dönüşüme kazandırın, hem siz kazançlı çıkın, bununla beraber küresel ısınmaya karşı sorumluluğunuzu yerine getirin.

Hurda kağıt Fiyatları ve Türleri


Hurda kağıtlarda fiyatın belirlenmesinde kağıdın cinsel önemli rol oynar. Kağıdın türüne bakılırsa hurdacılar bir fiyat belirlemektedir. örneğin a4 kağıdı ile gazete kağıdının içinde fiyat ayrımı bulunmaktadır. Aynı şekilde Hurda kağıt fiyatları ve türleri saman kağıdı ve kaliteli kağıtlar içinde da fiyat farkı bulunur.
Elinizde bulunan Hurda kağıtlarınıza en yüksek teklifi almak için firmamız ile bildirişime geçebilirsiniz. Yıllardır hurdacılık sektöründe boy yayınlayan firmamız hem güvenilir olması aynı zamanda yüksek fiyat politikası ile hurda toplayıcılarının yüzünü güldürmektedir. Firmamızın Hurda kağıt fiyatları konusundaki yüksek fiyat politikası yardımıyla elinizde bulunan Hurda kağıtlara en yüksek teklifi alabilir ve emin ödemenin tadını çıkarabilirsiniz.

Hurda ve geri dönüşüm sektörüne 30 yıl önce başlamış olan avrasya hurdacı, daha temiz bir çevre ve yarının dünyası için çözüm üretebilmek ismina hurda ve geri dönüşüm sektörüne girmiştir. Her türlü atığın toplanması, ayrıştırılması, geri kazanımı ve imha edilmesini kendine prensip edinmiştir. İş ve işçi eminğini gözeterek her biri işinde uzman çalışanları ve son teknolojik vasıtaları ile lüzumlu kanunlar çerçevesinde hak hukuk gözeterek uzun senelerdir bu sektörde hizmet vermiş ve aldığı her işi layıkıyla yerine getirmiştir. İstanbul hurda sektöründe sunduğu kaliteli ve güvenli hizmet ile hızla efsunyen şirketlerden biri olmuştur.

2022 Kağıt Hurda Fiyatları (31.05.2022)

Güncel Fiyatlar için Lütfen Sağ tarafta yer alan WhatsApp üzerinden teklif alınız.

Hurda kağıt Çeşitleri Kilo Fiyatı
KARTON0.50 ₺ (Türk Lirası)
KARIŞIK TOPLAMA KAĞIT0.30 ₺ (Türk Lirası)
1.HAMUR BEYAZ KAĞIT ATIĞI0.45 ₺ (Türk Lirası)
A4 FOTOKOPİ KAĞIDI HURDASI0.55 ₺ (Türk Lirası)
KİTAP0.50 ₺ (Türk Lirası)
HURDA GAZETE KAĞIDI (KULLANILMIŞ)0.50 ₺ (Türk Lirası)
HURDA GAZETE KAĞIDI (KULLANILMAMIŞ)0.60 ₺ (Türk Lirası)
PEÇETE KAĞIDI HURDASI İMALAT ARTIĞI1.15 ₺ (Türk Lirası)
KUŞE KAĞIT DERGİ KATALOG VS.0.33 ₺ (Türk Lirası)
KAĞIT KARTON BARDAK HURDASI1.20 ₺ (Türk Lirası)
HURDA BRİSTOL KAĞIDI0.50 ₺ (Türk Lirası)
ARŞİV İMHASI0.50 ₺ (Türk Lirası)
İPLİK BOBİN HURDASI KOÇAN KAĞIDI0.32 ₺ (Türk Lirası)

  Hemen Ara      WhatsApp İletişim

WhatsApp

+90 539 419 40 55