2022 Güncel krom hurda Fiyatları

krom hurda fiyatları borsada ve firmamızda her gün yeniden fiyat güncellemesi yapılır. Bununla birlikte fiyatlar krom hurdaların çeşitlerine gore de değişim göstermektedirler. Türkiye de en çok krom ihracatı yapılır. çok fazla kullanıldığı için hurdalarının da fazla olması gayet normaldir.
Firmamız krom hurda alımını en iyi şekilde gerçekleştirir. Sizde emin bir şirket arıyorsanız, bununla birlikte malzemelerinizi değerinden vermek istiyorsanız hemen bize ulaşabilirsiniz. krom hurdalarınız tarafımızca geri dönüşüme gönderilir ve yine kullanılabilir hale dönüştürülür. Bizim amacımız ülke ekonomisini yükseltmek ve çevre kirliliğini en aza indirmektedir. Bunun için ise büyük çaba sarf ederek yolumuza devam etmekteyiz.

Hurda KROM Alım sitesi

Akü Krom Alım\Satım

Firmamızdan hurda fiyatları mevzusunda bilgi almak için bildirişime geçebileceğiniz gibi watsapp numaramızdan hurdalarınızın resimını çekip gönderebilirsiniz. Bu durumda, firmamız sizlere ortalama bir fiyat söyleyeceklerdir. Tam olarak fiyat belirlemek için krom hurda eşyaları görmek gerekmektedir. çünkü eşyaların cinsinin önemli olmasıyla birlikte miktarının da önemi büyüktür. Fiyat mevzusunda detaylı bilgiye sahip olmak ve hurdalarınızı emin kişilere teslim etmek istiyorsanız kadromuz sizlerin her vakit hizmetindedir. Bizlere hafta içi ve hafta sonu arzu ettiğiniz saatte rahat bir halde ulaşmanız mümkündür. ”krom hurda fiyatları” Krom hurda alan bölgeler Hurda krom alan yerler Krom hurda; parlak ve göz alıcı renge haiz olan metallerin eskimiş ve kullanılmayacak duruma gelmesidir. İhracatı ülkemizde gerçekleştirildikten sonrasında dışarı ülkelere satılmaktadır. Biroldukca çeşit krom hurda çeşidi bulunmaktadır. Bu imlaızda krom hurda nelerdir konusu hakkında sizlere bilgiler verdik. şimdi ise krom hurda çeşitleri mevzusundan sizlere bahsedeceğiz.

Krom hurda fiyatı

Krom fiyatları, krom hurda çeşitleri ile direkt ilgilidır. Biroldukca çeşit krom hurda çeşidi bulunduğu için her çeşidinde farklı bir fiyatı vardır. şimdi sizlere krom hurda çeşitleri hakkında bilgiler vereceğiz.
İşte krom hurda çeşitleri aşağıdaki gibidir
  • Preslenmiş 304.
  • çekirdek 316.
  • Sanayi malı 304.
  • Boru hurda.
  • çekirdek ocaklık 304.
  • Boru 316.
  • İmalat artığı 304.
  • İhracatlık pres 304.
Birçok çeşit hurdalarınız firmamız tarafınca değerinden alınmaktadır. Sizin de kullanmadığınız ve eskiyen hurdalarınız var ise bizimle kısa bir müddet içerisinde iletişime geçebilirsiniz. Krom hurda çeşitlerinize bakılırsa ekiplerimiz sizlere en iyi fiyatı verecektir. Kromlarınızı en üst fiyata satmak istiyorsanız derhal bizi arayın. Sizlere ekip olarak üst seviye hizmeti sunmuş olacağız.

Krom hurda alanlar

Krom hurda satarken dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan aslen birçok husus bulunur. öncelikle fiyatın malzemenin değerinde olması gerekmektedir. Ondan sonra ise, hurdanız, firma tarafınca alınmalıdır. Birde en önemlisi hurdaların geri dönüşümünün yapılıp yapılmadığıdır. Geri dönüşüm geleceğimizin parlak olması için gerekli olan bir uygulamadır. Kesinlikle yıllık olarak yeteri oranda geri dönüşümün yapılması gerekmektedir. Bazı şirketler geri dönüşüm işlemini yapmayabilmektedir. Sizden aldığı hurdaları başkasına satarak kazanç elde edebilmektedir.

Hurda paslanmaz fiyatları

Firmamız malzemelerinizi en üst düzeyden almaktadır ve siz değerli ziyaretçilerimizin memnuniyeti için çok çaba göstermektedir. Bizim için, önceliğimiz sizsiniz ve firmamızda bulunan ekiplerimizin her biri bunun farkındadır. Krom hurdalarınız ekiplerimiz tarafından özel araç ile alınmaktadır. Bizi aramış olduğunızda en çok otuz dakika içeresinde kapınıza kadar gelmekteyiz. öncelikle ekibimizde bulunan kişiler, hurda eşyalarınızı araştırmalarda bulunacak ve sonrasında fiyata karar vereceklerdir. çünkü kromun biroldukca çeşidi bulunmaktadır ve buda fiyatlarda değişiklik göstermektedir. Bunun için ekiplerimiz inceledikten sonrasında sizlere fiyat konusu hakkında bilgi vermektedir. Fiyat konusunda anlaşma sağlanır ise, alım satım işlemleri kaliteli bir halde gerçekleşecektir. Size hurda kromlarınızı firmamıza vermek istiyorsanız bizimle kısa vakit içerisinde iletişim geçebilirsiniz.

2022 Krom Hurda Fiyatları

Güncel Fiyatlar için Lütfen Sağ tarafta yer alan WhatsApp üzerinden teklif alınız.

HURDA KROM FİYATLARI 2022

Hurda Paslanmaz 304 Krom Fiyatı38,00 ₺ (Türk Lirası)/K.g.
Hurda Paslanmaz 304 Krom Talaşı Fiyatı27,00 ₺ (Türk Lirası)/K.g.
Hurda Paslanmaz 316 Krom Fiyatı43,10 ₺ (Türk Lirası)/K.g.
Hurda Paslanmaz 316 Krom Talaşı Fiyatı35,10 ₺ (Türk Lirası)/K.g.
Hurda Paslanmaz 310 Krom Fiyatı45,10 ₺ (Türk Lirası)/K.g.
Hurda Paslanmaz 310 Krom Talaşı Fiyatı33,50 ₺ (Türk Lirası)/K.g.
Hurda Paslanmaz 430 Krom Fiyatı7,50 ₺ (Türk Lirası)/K.g.
Hurda Paslanmaz 201 Krom Fiyatı7,50 ₺ (Türk Lirası)/K.g.
Hurda Paslanmaz 202 Krom Fiyatı7,50 ₺ (Türk Lirası)/K.g.
Anot Nikel %99 Fiyatı100,00 ₺ (Türk Lirası)/K.g.

  Hemen Ara      WhatsApp İletişim

WhatsApp

+90 539 419 40 55