2022 Güncel Nikel Hurda Fiyatları

Nikel Hurda Alım sitesi

Nikel Hurda Alım\Satım

Aktüel Hurda nikel fiyatları

Güncel Hurda nikel fiyatları emtia borsası referans alınarak fiyatlandırma yapılmaktadır. Size Hurda nikel fiyatı verirken en yüksek fiyatı vermeye özen gösteriyoruz. özellikle hurda nikel şablon fiyatımız piyasadaki en iyi fiyatlardandır. Her türlü anot ve katot parça nikel alımı yapıyor ve ödemesini anında nakit olarak yapıyoruz. şablon nikel hurdası fiyatları ne kadar öğrenmek için yazışma kısmındeki numaralardan bizleri arayın ve hurdaları değerlendirin.

Hurda nikel şablon fiyatları

Hurda nikel şablon fiyatı dolar kuru ve nikel emtiası çarpılarak belirlenmektedir. Nikel şablon hurdası genellikle tekstil desen atölyelerinden ve fabrikalarından çıkmaktadır. üzerleri diyotlar desteğiyle boya geçmesi için delinen bu materyaller kullanıldıktan sonrasında genelde hurdaya ayrılmaktadır. Fiyatı oldukça pahalı olan şablon hurdası fiyatları sürekli bir değişiklik içerisindedir. Bize birkaç tane fotoğraf atarak bu hurdalar için fiyat isteyebilirsiniz.

Hurda nikel fiyatı

Hurda nikel fiyatı hurda nikel alan bölgeler tarafınca emtia ve dolar kuru yakından takip edilerek fiyatlandırılır. Nikel çapağı fiyatı ve fiyatları hakkındaki bilgi almak arasında bizlere ulaşabilirsiniz. öteki şirketlerın aksine her türlü nikel çapağı alımı yapmaktayız. Bunun yanında nikelli paslanmaz, demir ve içinde nikel bulunan her türlü metalin alımları da firmamızca yapılmaktadır. Hurda nikel fiyatları ne kadar sorusunun cevabını bizi derhal arayarak bulabilirsiniz.

Nikel hurdası alımı yapan yerler, firmalar

Nikel hurdası alımı yapan bölgeler arasında öteki firmalar arasında lider konumda bulunan firmamız şablon, çapak, anot, tel, katot ve sac alımı yapıyoruz. Alımlarımızı yaparken en güncel nikel hurdası fiyatı vererek nakit şekilde yerinden alım yapmaktayız. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinden alım yapıyoruz. Güncel nikel hurdaları fiyatı listemizi sizler için haftalık olarak devamlı yeniliyoruz.

2022 Nikel Hurda Fiyatları (31.05.2022)

Güncel Fiyatlar için Lütfen Sağ tarafta yer alan WhatsApp üzerinden teklif alınız.

Hurda %95-99 Şablon Nikel285 ₺ (Türk Lirası) / K.G.
Hurda Anot Nikel285 ₺ (Türk Lirası) / K.G.
Hurda Nikel Çapağı190 ₺ (Türk Lirası) / K.G.

  Hemen Ara      WhatsApp İletişim

WhatsApp

+90 539 419 40 55