2022 Güncel Plastik Hurda Fiyatları

Hurda plastik fiyatları aşağıda yer almaktadır sizlerde elinizde bulunan plastik hurdalar için bizimle bildirişime geçerek hurdaları değerlendirebilirsiniz. Plastik hurda alan yerler size en yüksek plastik hurda fiyatı vererek hurdaları satın almaktadır.

Hurda Plastik Alım sitesi

Avrasya Dönüşüm Hurda

2022 hurda plastik fiyatları

Hurda plastik fiyatı metal fiyatı gibi sürekli değişmemektedir. Plastiğin metal gibi bir borsası yoktur genel anlamda fiyatları dolar kuruna bağlı olarak değişmektedir. Biz her fiyat değişimini yakından takip ederek sizlere yansıtmak tayız. Bizden en net hurda plastik fiyatı almak için bizlere resim göndermeniz ehil olacaktır. Yeriniz nerede olursa olsun her bölgeden ve ilden alım yapmaktayız. Bizlere bir telefonla ulaşarak hurdaları güncel piyasa şartlarından değerinde satabilirsiniz. Bizi arayın sizin dilediğiniz zamanda gelmiş olarak hurdaları yerinizden nakit bir halde satın alalım. Fabrikalar içinde hurdaları biriktirebilmeleri için ücretsiz konteyner sağlamaktayız böylece hurdalar tek bir noktada derli toplu bir halde dağılmadan bir arada kalabilecektir.

Hurda plastik alımı

Plastik hurdası fiyatları günümüzde her alanda değişmektedir. İstanbul hurda piyasasında fazlaca önemli yer kaplayan bir hurda çeşididir. Plastik hurda alanlar olarak adresten nakit plastik hurdasının her çeşidini alıyoruz. Hurda plastik sektörü basit anlaşılan, hurda ticareti yapılan metal hurda yada kağıt karton hurda alım satımı yapmak kadar kolay bir iş değildir. İstanbul hurdacı firmamız uzun yıllardan beri hurda plastik sektöründe hizmet vermekte ve bu işte edinim kazanmıştır. Metalsan hurdacılık olarak plastik geri dönüşüm tesisimizde her türlü plastik atığı ayrıştırıyoruz. Hurda plastik alanında bütün işletmelerden ve firmalarından hurda plastik alımı yapıyoruz. Hurda plastik fiyatları ve çeşitli hurda plastik türevleri hakkında malumat sahibi olmak için bizlere ulaşabilirsiniz

Hurda plastik takoz alımı

Hurda takoz alan plastik hurdacıları arasında önder olmamız adresten hurda plastik almamıza mani bir konum değildir. özellikle plastik fabrikalarında sıklıkla karşılaşmış olduğumız hurda plastik takozlarını bizimle plastik geri dönüşümüne kazanmıştırrın. Plastik takoz hurdası kendi arasında oldukça farklı çeşide sahiptir. Yüksek fiyatlı plastik takoz hurdalarını so şekilde sayabiliriz, beyaz antişok plastik takoz hurdası, beyaz polikarbon takoz hurdası, kristal takoz hurdası, elteks takoz hurdası, moblen takoz hurdası.

2022 Akü Hurda Fiyatları

Güncel Fiyatlar için Lütfen Sağ tarafta yer alan WhatsApp üzerinden teklif alınız.

Elektronik Hurda Ortalama fiyat
Oyuncak Araba/Kamyon Aküleri 0,00₺ (Türk Lirası)
Anakart 0,00₺ (Türk Lirası)
Elektronik Motorlar (Bakır) 0,00₺ (Türk Lirası)
bilgisayar kulesi 0,00₺ (Türk Lirası)
Güç kaynakları ve ek batarya 0,00₺ (Türk Lirası)
Sabit Diskler 0,00₺ (Türk Lirası)

  Hemen Ara      WhatsApp İletişim

WhatsApp

+90 539 419 40 55