İkinci El Konteyner

İstanbul konteyner hurdası alımı, avrasya hurda firması olarak ikinci el hurda alım satımı yapmaktayız. Tüm hurda alımlarınızı adresinizden teslim hizmeti yaparak gerçekleştiriyoruz. Bununla beraber ikinci el konteyner alımlarınızı da gerçekleştiriyoruz. İstanbul’da yer alan bütün müşterilerimiz ikinci el konteynerlerini satmak üzere bizimle bildirişime geçebilir.
Konteynerler ithalat ve ihracat alanında çoğunlukla kullanılır. Hatta günümüzde hala bir çok nakliyecilik hizmeti için konteynerler tercih ediliyor. özellikle ithalat , deniz yolu nakliyecilığı şeklinde alanlarda tercih edildiği görülür. Konteyner kullanmasının en temel sebebi, gidecek ürünün korunarak taşınmasıdır. Vaktini ve işlevini yitiren konteyner hurdaları için alım yapıyoruz. İkinci el konteyner alan bölgeler arıyorsanız doğru adrestesiniz.

İkinci El Konteyner

İkinci El Konteyner alım ve satım
Avrasya Hurda Dönüşüm

İkinci El Konteyner Alım Hizmetimiz

Bu bölüm aracılığı ile "Satılık Konteyner" çeşitlerine göz atarak ürünleri inceleyebilirsiniz. Sorma arzu ettiğiniz bütün sorularınız için yardımcı hatlarımızdan sizlere yanıt vermekten saadet duyacağız..

Konteyner evlerin kullanımı, zelzele şeklinde naturel afetlerden dolayı acil ev ihtiyacı ile birlikte artmıştır. Konteynerler çok gayelı kullanımları ve yaz kış kullanılabilirliklerinden dolayı sıklıkla tercih edilmektedir.

İstanbul İkinci El Konteyner Satım

Hazır projelendirme, hızlı üretim, ergonomik nakliye ve hızlı kurulum sistemiyle konteyner yapıları farklı alanlardaki inşaat projelerinin en fazlaca tercih edilen bina modelidir. Konteyner yapı sistemi kullanılarak madencilikten enerjiye, toplu konuttan baraj inşaat projelerinin ihtiyaç duyduğu şantiye mobilizasyon yapıları kısa sürede tamamlanarak kullanıma sunuluyor. Konteyner yatakhane ve yemekhane binaları başta olmak üzere şantiye mobilizasyon ortamlarında lüzumlu olan büro binaları, sıhhat hizmet binası bu modelle kurulan yapılar arasında. özel laboratuvar, çfakatşırhane, wc ile banyo için kullanılan duş üniteleri de konteyner sistemiyle hazırlanan bina çözümlerinden.

İstanbul konteyner hurdası alımı, avrasya hurda firması olarak ikinci el hurda alım satımı yapmaktayız. Bütün hurda alımlarınızı adresinizden teslim hizmeti yaparak gerçekleştiriyoruz. Bununla birlikte ikinci el konteyner alımlarınızı da gerçekleştiriyoruz. İstanbul’da yer alan tüm müşterilerimiz ikinci el konteynerlerini satmak üzere bizimle mesajşime geçebilir. Konteynerler ithalat ve ihracat alanında sıklıkla kullanılır. Hatta günümüzde hala çoğu taşımacılık hizmeti için konteynerler tercih ediliyor. özellikle ithalat , deniz yolu taşımacılığı benzer biçimde alanlarda tercih edilmiş olduğu görülür. Konteyner kullanmasının en temel nedeni, gidecek ürünün korunarak taşınmasıdır. Vaktini ve işlevini yitiren konteyner hurdaları için alım yapıyoruz. İstanbul ikinci el konteyner alan şirketler arıyorsanız derhal bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul hurdacı olarak inşaat alanında eskimiş görevini yerine getiremeyecek şekilde olan konteynerleri vasıtalarımızla gelerek değerinde alıyoruz.

Hazır projelendirme, hızlı üretim, pratik nakliye ve hızlı kurulum sistemiyle konteyner yapıları farklı alanlardaki inşaat projelerinin en fazlaca tercih edilen bina modelidir. Konteyner yapı sistemi kullanılarak madencilikten enerjiye, toplu konuttan baraj inşaat projelerinin ihtiyaç duyduğu şantiye mobilizasyon yapıları kısa sürede tamamlanarak kullanıma sunuluyor. Konteyner yatakhane ve yemekhane binaları başta olmak üzere şantiye mobilizasyon ortamlarında lüzumlu olan ofis binaları, esenlik hizmet binası bu modelle kurulan yapılar arasında. özel laboratuvar, çamaşırhane, wc ile banyo için kullanılan duş üniteleri de konteyner sistemiyle hazırlanan bina çözümlerinden.İnşaat projelerine kazanmıştırran şantiye mobilizasyon sistemi

Hazır proje kolaylığı ile üretim ve kurulum hızı konteyner modelini şantiye mobilizasyon projelerinde avantajlarıyla tercih edilen yapı sistemi haline getirdi. Avrasya yeni nesil modeliyle mevcut konteyner üstünlüklerine yapı eminği, yüksek yalıtımla enerji tasarrufu avantajlarını ekledi. Bununla birlikte kaynak kullanımını sonlandırarak konteyner yapılara cıvata somunlu sistem pozitif yanlarını kazanmıştırrdı. Bu cıvatalı geçmeli avantaj yapı kurulumunu inanılmaz derecede hızlandırdığı şeklinde bununla birlikte konteynerin hiç yıpranmadan projeden projeye taşınmasını sağladı. Proje sonlandığında ileriki zamanda oluşacak yeni projelerde kullanılmak üzere yapının çok az yer kaplayacak şekilde depolanmasını kolaylaştırdı. Cıvatalı paket sistemle 260 yükseklikteki konteyner söküm sonrası 40 cm’ye kadar küçülerek inanılmaz depolama avantajı sağladı.

Kişi saysıcaklıknı söyleyin yeter, konteyner i̇şçi şantiye mobilizasyon yapılarınız hazır

İnşaat projeleri, enerji, madencilik, yol imal yada başka bir alanda şantiyenizin kullanım amacını ve kapasitesini avrasya uzmanlığıyla paylaşmanız ehil. Daha bereketli ve rantabl bir konteyner şantiye yerleşkesi için paylaşacağınız bilgiler daha çok hasılatlı çıkmanız için önemli. örneğin inşaat projeleri ve havaalanı şantiyelerinde ilk başta azca bir ekiple süregelen çalışmalar projenin ilerleyen yıllarında çok daha çok ekiple yürütülmek durumunda. İlk zamanlar hafriyat alacak ekibin konaklamasına ihtiyaç duyulurken proje ilerledikçe yol yapımları, hizmet binalarının yada konutların kurulumları ile çalışan rakamsı birden artmaktadır. Bu yüzden şantiye yapı planlamanızı uzman şirket yardımı ile ürettirmeniz bütçe ve vakit kazancınız için önemli. Aynı şekilde maden ve enerji sahalarında da bu planlama gerekiyor.

Petrol, doğalgazla birlikte diğer madenlerin ilk arama aşamasında gerekli olan şantiye yapıları daha az şahıs kapasitelidir. Rezerv bulunması niteliğinde gerçekleşecek yoğun çıkarma çalışmaları nedeniyle ihtiyaç duyulan işçi şantiye kapasitesi organik olarak artmaktadır. İlk planlamada dikkate alınması gereken bir öteki önemli nokta şantiye yapılarının kurulumunun yapılacağı alanın çalışmalara engel oluşturmaması. Bu vaziyet planlanmadan meydana getirilen şantiye yapılarının yeniden taşınmasına yada kullanmasının tamamen işlevsiz hale gelmesine yol açmaktadır. Yanlış planlama ve yönlendirmeyle şantiye projeleri hem zamandan aynı zamanda bütçeden zarar edebilmektedir.


sandviç panelle şantiye mobilizasyon yapılarınızdan kazançlı çıkın

Yapı projeniz farklı alanlarda olsa da şantiye yapılarının kurulumu iyi bir planlamaya ihtiyaç duyar. Avrasya şantiye yapılarındaki uzmanlığıyla konteyner işçi kampı yapı projeleriyle size en doğru tercihte bulunmanıza katkı sağlar. En doğru seçim için öneride bulunur, ileriki dönemdeki ihtiyaçlarınız için yardımcı olur. Proje sonrası yeni nesil konteyner modeliyle ofislerle beraber işçi şantiye yatakhane ve yemekhanelerini en kısa sürede üretir. şantiyeniz nerde olursa olsun yapıları oraya sevk ederek konteyner şantiye binalarınızı kullanıma hazır kurulumla teslim eder. İnşaat projeniz içinde şantiyenizin tıkır tıkır işlemesi için lüzumlu çalışma ofisleri ve işçi konaklama binaları kısa zamanda kullanmasınıza sunar.

En iyi fiyat Konteyner Alım Satım

  Hemen Ara      WhatsApp İletişim


İkinci El Konteyner Satım & Alım
  • İkinci el konteyner ihtiyazınız mı var ? İnşaat İşçisi ve Şantiye Konteyneri, Ticari Ofis ve Yönetim Konteyneri, Petrol ve Doğalgaz Projeleri, Enerji ve Altın Maden Firmaları İşçi Konteyneri, İnsani Yardım ve Afet Konteyner Kentleri veya Askeri ve Savunma Konteyneri en ucuz fiyat ile ikinci el konteyner satın alabilirsiniz.

  • En iyi fiyata hurda yada aktif konteynerlarınızı satın alıyoruz. Bize sormadan en iyi fiyatı bizden teklif almadan değerlendirmeyin!

İstanbul'da <u>ikinci el konteyner</u> nasıl alınır

İstanbul Konteyner

2. EL KONTEYNER

Konteyner fiyatları ve modelleri

Konteyner modelleri dış görünüşüyle birbirine çok benzer gözükse de kalite üstmeşhurk kriterleriyle ayrışırlar. üretim sistemi ve kalite farklarını konteyner yapının içine girdiğinizde, onu yakından incelediğinizde hissedersiniz. Bu farkları daha yakından görmek isterseniz kesinlikle o yapıyı kullanmanız, içerisinde ömürış olmanız gerekir. örneğin sektördeki her şirketin ürettiği standartlaşmış ölçü 3×7 21 m2 konteyner dışarıdan bakıldığında ve iç plan yerleşimleri açısından aynı görünür. Oysa üretim sisteminin getirdiği önemli farkların bulunduğunu vurgulamamız gerekir. üretim tarzları bilinmediğinde oldukca ekonomik görünen satılık konteyner fiyatları son derece yanıltıcı olmaktadır. Yapı konforu, araç-gereç üstmeşhurkleri, izolasyon performansının kazanmıştırracağı enerji tasarrufu benzer biçimde detaylar fiyatı belirleyen önemli unsurlar.
Yeni nesil sistemle üretilen sandviç panel sektöründe getirdiği yeniliklerle öne çıkan üstmeşhurklere haiz. Avrasya yapılarında geleneksel üretimlerdeki kaynak kullanımı tamamıyla ortadan kaldırılmıştır. Bunun yerine son teknoloji kullanımıyla cıvata somunla birlikte geçmeli birleşim sistemi yapıya kazanmıştırrılmıştır. Kaynak sistemin oluşturacağı korozyon kararı küflenme ve çürümelerin önüne geçilerek yapı ömrü artırılmıştır. Konteyner yapıyı meydana getiren alt ve üst şaseler bilgisayar destekli makine hattında milimetrik kesim ve büküm yapılarak hazırlanmaktadır. Statik hesaplamalarla tam yapı güvenilirği düşünülerek metal akşamlarda Avrasya’a özgü kalınlıkta çelik saclar kullanılmaktadır. çelik metal aksamların boyaması otomotiv sanayinde olduğu gibi özel sistemle boyanmaktadır. özel boya sistemiyle yapı parlak ve canlı manzaraünü senelerce sürdürmektedir.
sandviç panel yapıları benzerlerinden ayıran önemli yapısal üstünlükte duvardan çatıya hepsiyla sandviç açık oturum sisteminin tercih edilmiş olması. Bu uygulama bir taraftan yapı ömrüne katkı sağlarken öteki taraftan iklimlendirmede sağladığı tasarrufla enerjiden kazandırmaktadır. özel boyalı metal levhalar arasına standart uygulamada eps yüksek dansitede yalıtım maddesi veya opsiyonel olarak taş yünü izolasyonu yapılabilmektedir. Duvar sandviç açık oturum 5 cm olarak uygulanırken çatı sisteminde bu kalınlık 12,5 cm’ye yükseltilmiştir. Bu kalınlıkla çatı kar yükü performansına katkı sağlanırken yalıtım benzersiz seviyeye yükseltilmiştir. çatıda kullanılan sandviç panellerin birleşiminde tekrar Avrasya’a özgü kenet sistemi geliştirilmiştir. özel kenet sistemiyle konteyner modelleri tam sızdırmazlık kazanmıştır. Yapının ofis, konut ve şantiye kullanımlarına tam sızdırmazlıkla sorunsuz kullanım konforu kazandırılmıştır.

Konteyner nedir?

yaşamın bir çok alanına ergonomik kullanım kazandıran yenilikçi yapı sisteminin adıdır. Uzun ömürlü yada acele ihtiyaç duyulan yapıların kullanıma hazır sunumunu oldukça kolaylaştırmıştır. Bu üstünlüğüyle şantiye yapı projelerinin gereksinim duyan işçi kamplarının kısa müddette hazırlanmasına katkı sağlayarak projelere kazandırmaktadır. Binlerce kişinin konaklayacağı işçi kamp yapıları konteyner modelleri kullanılarak günler içinde hazırlanabilmektedir. Yapı modeliyle yatakhane ve yemekhane binaları, çalışma ve proje ofisleri, laboratuvar, eğitim salonu, çfakatşırhane gibi çok sayıda yapının üretimi gerçekleştirilmektedir. Teknolojik hatlarda hızlı üretim, rahat lojistik ve yerinde kısa sürede kurulum sandviç panel modelinin öne çıkan üstünlükleri arasındadır.
Yeni nesil üretim sisteminin kazandırdığı üstünlüklerle konteyner çoğu alanda tercih edilip kullanılmaktadır. şantiye konteynerler yapılarının yanı sıra satış ve idare ofisleri, sosyal konutlar, okul ve hastane yapıları modelin kullanıldığı alanlar içinde yer verilmiştir. Hızlı kurulum avantajı konteyner modelini savaş ve afet sonrası kampların hazırlanmasında da tercih nedeni kılmıştır. Deprem, sel, yangın, heyelan, volkanik patlama benzer biçimde tabi afetlere savaş sonrası sığınmacı akınlarında ihtiyaç duyulan acil yerleşim üniteleri yapı modeliyle hızla kurulabilmektedir. Aynı zamanda bu kamplara hizmet sunacak konteyner sahra hastaneleri de kısa sürede inşa edilerek hizmete alınabilmektedir. Satış ofislerinde markalı konutlar benzer biçimde önemli projelerin satış ve lansman ofislerinin hazırlanmasında konteyner tipleri tercih edilmektedir. Kurumsal konseptte zincir mağazaların açılışında da kullanılan konteyner yapılar yatırımcılara zamandan ve bütçeden kazanmıştırrmaktadır. Konteyner modelleri kullanılarak ülke yada şehir genelinde mağazaların aynı anda açılarak hizmete alınabilmesi son derece rahat.
Konteyner ev müstakil konut taleplerinde son yıllarda en fazla tercih edilen yapı modelleri içinde yer almaktadır. Kullanıma hazır sunumla istediğiniz yere sevk edilerek aynı gün oturuma hazır hale gelmesi konteyner ev modellerini fazlaca cazip hale getirmiştir. Uzun ömürlü kullanım, enerji tasarruflu izolasyon üstünlüğü aslına bakarsan cazip olan konteyner ev tutarlarına extra kazanç katmıştır. sandviç panel ev modelleri içinde 1+1 ve 2+1 evler en fazla istek gören mesken modelleri içinde yer almıştır.
Bir çok alanda kullanılan yaşam konteynerleri lojistikte kullanılan deniz konteyner tipleriyle karıştırılsa da son dönemde tanınırlığı daha da artmıştır. Konteyner çeşitleri talepler ve kullanım kolaylığı düşünülerek standartlaştırılmıştır. 3×7 konteyner modeli standart ürünlerde öne çıkan model olmuştur. Standart bu yapı tek odalı, iki odalı, oda + hela, ayrı girişli iki oda şeklinde planlanmış yirmiye yakın farklı planda üretim yapılmaktadır. Ek olarak 3×7 üniteler kullanılarak geniş metrajda üç veya dört kata kadar katlı yapılar da konteynerle inşa edilmektedir. Birleşimli sistemde sandviç panel tarafından yeni nesil üretimle modern tesislerde hazırlanan üniteler sahada hızlı kurulumla kocaman efsunklükte yapılara dönüşmektedir. Birleşimli sistemle şantiye yapıları, sosyal konutlar, okul ve hastane binalır, sosyal tesis ve yurt binaları hazırlanmaktadır.

Konteyner fiyatları

Her üründe olduğu şeklinde yapı modelini yakından tanımayanlar açısından satılık konteyner fiyatları karmaşık gelebilir. Konteyner fiyatları belirleyen önemli kriterler var. Malzeme kalitesi, niteliği ve üretim sistemi uygulamaları öne çıkan kriterler içinde. sandviç panel yeni nesil üretim sistemiyle sektöründe öne çıkan üstmeşhurklere haiz.
Konteyner yapılar genelde kullanıma hazır üretimli olarak planlandığından nakliye koşulları açısından standartlaştırılmıştır. 3×7 konteyner modelleri bu yönüyle öne çıkmış olup oda, mutfak ve tuvalet yerleşimine göre yirmiye yakın ayrı planda üretilmektedir. Bundan dolayı 3×7 satılık konteyner yapıları araştırırken plan özelliklerini detaylı incelemenizi öneririz. Tek odalı boş bir yapı ile içerisinde mutfak ve tuvalet duş kabinin yer aldığı konteyner fiyatları aynı değildir. İlki çok daha ekonomik gelmekle birlikte işlevsel olarak ötekinin kullanım özeliklerini üzerinde barındırmamaktadır.
Aynı ölçüdeki iki ayrı ürünü karşılaştırırken yapı yüksekliğinin de incelenmesi gerekir. üretimler içinde 240 yükseklikte yapılarda yer verilmiştir. sandviç panel yüksekliği 260 santimetre’dir. Bu fark fiyatları açısından aynı benzer biçimde görünen yapılarda gerek çelik metal gerekse duvar panel kullanımıyla maliyet ayrımı oluşturmaktadır. Yükseklik kotu daha düşük olan yapılar kullanım konforunu ortadan kaldırarak kasvetli basık bir binaya dönüşmektedir. Yapının kapı ve pencere sitemleri, çift cam kullanımı, vitrifiye malzemelerinin kalitesi, elektrik ve su döşem proje farkları konteyner fiyatları etkileyen unsurlar arasında.
Yukarıda belirttiğimiz maliyeti etkileyen genel noktalardan sonra konteyner fiyatlarını direkt etkileyen ve hasılata dönüştüren farklardan bahsedeceğiz. sandviç panel yeni nesil üretim teknolojisiyle yapı sistemine baştan sona değiştiren üstünlükler kazanmıştırrdı. Getirdiği yeni sistemle üretimde kaynak uygulaması kullanımını tamamen ortadan kaldırdı. Kaynaksız geçmeli ve cıvatalı üretim sistemini başlattı. Kaynağı kaldırarak çürüme ve küflenmelere son verdi. Yapıları uzun ömürlü sistemle icatturdu. Cıvatalı ve geçmeli sistem üstünlüğüyle şantiye projelerinde yapının onlarca kere farklı mekanlara taşınarak kurulumunu kolaylaştırdı. Bilgisayar sistemi ayrıntılar çözümleriyle 3×7 konteyner modellerini konforla icatturdu. Konteyner çeşitleri duvar ve çatsıcaklıknda tamamen sandviç panelle icatarak izolasyon üstünlüğü kazandı. İklimlendirme kolaylığına dönüşen yalıtım üstünlüğü kaynaklı sağladığı tasarrufla kullandıkça sürekli bütçeden kazandırıyor. özel tam kapama sağlayan sac açık oturum sistem kapısı, pvc çift camlı pencere sistemi, tam kapanır boydan boya ispanyolet kilit kullanımıyla üstünlükler sandviç panelde. Avrasya yenilikleri ve nitelik üstünlükleriyle konteyner fiyatları avantaja dönüşüyor uzun yıllar kullandıkça kazandırıyor.

Konteyner modelleri ve çeşitleri

Konteyner modelleri ve çeşitleri üretim yapı sistemiyle beraber kullanım yerlerine bakılırsa değişiklık göstermektedir. üretim modeline bakılırsa kaynaklı – kaynaksız, sandviç açık oturum – trapez sac, lambirili vb. Imalatlar bulunmakta. Kullanım yerine nazaran şantiye konteyneri, büro konteyneri, konteyner ev gibi çok sayıda isimlendirme yer alıyor.
sandviç panel modellerine getirmiş olduğu yenilikle sektörünün öncü ve lider markası. 1986 seneından bugüne sektöründe uzmanlığı ve teknoloji kullanmasıyla yapıları 120’yi aşkın ülkede güvenle kullanılıyor. Avrasya ar-ge ve ürün geliştirme süreçlerindeki çalışmalarıyla yeni nesil konteyner modelini yapı sektörüne kazandırdı. Bu sistemde yapı ömrünü azaltan ve yapı güvenilirğini riske atan kaynak uygulamaları tamamen geride bırakıldı. çelik metal aksamlar otomotiv sanayinde kullanılan üstün boya teknolojisiyle buluştu. Yapı ömrü ve uzun seneler parlak manzaraü artırıldı.
önemli bir yenilik olarak sandviç panel modelleri duvarda trapez sac ve çatıda lambri kullanmasına son verdi. Bu uygumalar yerine çatı ve duvarlarda yüksek yalıtımlı sandviç panel sistemi konteyner yapılarla tanıştırıldı. Avrasya yapılarında çatıdaki özel kenet sistemiyle tam sızdırmazlık sağlanarak önemli bir yeniliğe daha öncülük edildi.
sandviç panel üstmeşhurkleriyle şantiye yapı projelerinde en çok tercih edilen model oldu. İklimlendirme üstünlüğünün kazandırdığı konforla sıkıntılı sahalarda çalışan şantiye işçilerine zindelik veren yatakhaneler hazırladı. Yemekhaneleri de konfor ve ergonomiyle buluşturdu. Yeni nesil kaynaksız üretim sisteminin kazanmıştırrdığı onlarca defa kurulum üstünlüğüyle şantiye projelerinin bütçelerini ekonomiyle icatturdu. Toz, toprak, yağmur, çamur, kar şeklinde olumsuzluklar Avrasya yapıların yalıtım üstünlüğüyle geride bırakıldı. şantiyede dışarıda kopan fırtına içeride huzura dönüştü.
sandviç panel ev modelleri yenilikçi tasarımlar ve mekan çözümleriyle en fazla tercih edilen müstakil mesken modeli oldu. Aynı gün oturuma hazır sunumu, uzun ömürü, yapı güvenilirği ve yalıtım üstünlüğüyle aileleri konforla buluşturdu.
Konteyner ofisler yatırımcılara ön açtı. Hızlı üretim ve kullanıma hazır kısa sürede kurulum pozitif yanlarıyla amortisman giderlerini minimize ederek kazanmıştırrdı, kazanmıştırrmaya devam ediyor.

Neden konteyner tercih etmelisiniz?

Yeni nesil üstünlüklerin bir araya geldiği sandviç panel çok sayıda öne çıkan avantajlara sahip. Uzun ömürlü yapı sistemiyle nesilden nesile kullanılıyor. Izolasyon üstünlüğüyle kullandıkça enerji tasarrufuyla kazanmıştırrıyor. Statik hesaplama ve özel uygulamaların kazandırdığı yapı güvenilirği ile zelzele risklerini geride bırakıyor. Yapıya özel projeli elektrik döşemı, kaliteli araç-gereç seçimi ve güvenli uygulamalarıyla yangın güvenilirği sandviç panel modellerinde.
Yalıtım üstünlüğünde öne çıkan duvardan çatıya sandviç açık oturum uygulamaları bu konteynerde. 50 mm duvar sandviç paneli özel levhalar arasına yüksek dansite izolasyon malzemesi kullanımıyla imal ediliyor. çatıdaki sandviç panel kalınlığı 125 mm ile sandviç panele özgü. Panellerin özel boyalı çelik üst ve alt şaselere birleşim noktalarına epdm conta uygulamasıyla olası ısı köprüleri bertaraf ediliyor. çatı panelleri özel kenet sistemiyle bir birlerine birleştirilmiş olup tam sızdırmazlık sağlanmaktadır.
Pencerelerde özel pvc pencere sistemi kullanılmakta olup camlar tüm bunlaryla çift ısı camlıdır. Açılır kanatlarda boydan boya ispanyolet kilit kullanmasıyla rüzgar, yağmur suyu, tozun evin içerisine girişi tüm bunlaryla izin verilmemiştir. özel sac açık oturum dolgu sistemli ana kapısı yalıtıma fazladan katkı sağlamaktadır. İç mekan çözümlemelerinden vitrifiye malzeme seçimine kadar üstünlükler ve kaliteli ürün kullanımı sandviç panel yapılarda. Avantajlı konteyner fiyatları ile bir defa alın uzun yıllar güvenle sorunsuz kullanın. Kullandıkça enerji tasarrufuyla kazanın.